Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy meleg fiúként szerelmes lettem egy lányba?

Figyelt kérdés
Mert szerintetek mi más ez, ha nem szerelem? Új iskolába járok szeptembertől, már a 2. napon elkezdett érdekelni a lány. Mindig nézni szoktam, néha ő is. Szeretem őt, zavarba jövök néha a társaságában. Ma egy kicsit megsértettem, és utána én is tök szarul éreztem magam, nem volt alkalmam bocsánatot kérni, és még most is elég levert vagyok. Néha arról is fantáziálgatok, hogy ölelkezünk, meg olyan romanikus dolgokat csinálunk. Viszont szexuálisan nem érzek a lányok iránt semmit. Úgy csak a saját nememhez vonzódom. Még sosem "állt fel" egy lányra sem.

2014. nov. 28. 14:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Melegként én is szerettem már bele lányba, sőt, még egyszer szexeltünk is :)
2014. dec. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A személyisége vonz. De lehet hogy biszex vagy. Ki kell próbálni. Ez lehet szerelem.
2015. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy meleg vagy?

Voltál már fiúval?


Hasonlóan már én is éreztem. Most egyetemista vagyok és egy évfolyamtársnőm volt az, akiről tudtam, hogy bejövök neki. Sajnos volt már sokszor az életemben, hogy bejöttem lányoknak, de ők nekem nyilván nem, mert meleg férfi vagyok. Vele is ugyanez volt a helyzet, szóval el mondtam neki, hogy meleg vagyok, amin meglepődött, de elfogadta (aztán kipletykáltuk a fiúkat :P).

Utána sokkal oldottabb lett köztünk a légkör, mert ez a szexualitás fal az ő részéről eltűnt.

Annyira jóba lettünk, hogy kb. mindenki azt hitte, hogy járunk, szóval kicsit rá is játszottunk a z egészre, és ha kérdezték mondtuk, hogy ez egy túl bonyolult ügy és azért nem jövünk össze :D

Viszont az ő kisugárzása és tántorítatlan közeledése, kb. életemben először, mintha vonzódni kezdtem volna hozzá, kb. félig meg is merevedtem néha, de ennyi.

Fantáziálni nem fantáziáltam róla, és ő is úgy van vele, hogy jobb, hogy barátok vagyunk. Mind1.


Amikor 16 voltam ezt az érzést nagyon könnyen szerelemnek hittem volna, de ez az érzés az első meleg randimkor tisztázódott bennem, hogy ez egy fajta plátói dolog, ilyen lélekszexuális, vagy tökömtudja, a lényeg, hogy ha még nem volt pasid, vagy tényleg jó randid fiúval, akkor szerintem kizárt, hogy tudd milyen is a szerelem és el tudd helyezni ezt a dolgot azzal a lánnyal.


20 mf

2015. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

szerintem is igaza van az utolsónak,

én 19 éves vagyok meleg, és azt hittem régen lányba voltam szerelmes.

Aztán fiúba is lettem szerelmes, ami sokkal intenzívebb volt.

Ha most visszagondolok egyik se szerelem volt, csak vonzalom. :D

2015. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!