Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek az emberektől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek az emberektől? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Félek idegen vagy ismerős emberek közé menni, pl. egy iskolában. Sosem voltak barátaim, mert mindig csendesebb voltam másoknál. Vagy ha beszéltem is pl. a volt osztálytársaimhoz, utána kibeszéltek hogy hülyeségeket beszélek. Annyira félek ha valahova mennem kell, és nem tudom mit tehetnék ellene. l/21
2014. nov. 30. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy leírni könnyű, de szembe kell nézni a félelmeiddel, másképp nem megy. Esetleg keress fel egy szakembert, ő mégiscsak hasznosabb választ/tanácsot tud neked adni.
2014. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szorongásaiddal fordulj pszichológushoz.

Kondicionáló tréningként viszon elhívnálak egy sütire, csak hogy ismerkedj a helyzettel.

2014. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De úgy érzem én már örökre így vesztem. :(
2014. nov. 30. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért félsz, mert nincs elég önbizalmad.

Hogy mit tudnál tenni az már nehezebb kérdés.

Jó lenne, ha ki tudnád beszélni magadból a problémáid.

Ha van valami olyasmi hobbid, amit több emberrel is lehet csinálni, akkor próbálj egy olyan társaságba bekerülni. Például, ha te szeretsz mozogni, sportolni, akkor elmehetnél egy aerobic edzésre vagy valami ilyesmire. Ilyen helyeken van egy közös pont, amiről lehet kicsit beszélgetni, talán kicsit megnyílnál.

2014. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Önbizalmam az tényleg nincs.
2014. nov. 30. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Voltál ezzel szakembernél ?

Mióta van ez neked ?

2014. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta.
2014. nov. 30. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyenek a családi körülményeid ?
2014. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát a családom se igazán támogatott soha.
2014. nov. 30. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Kissé fiatalabb lennék, észhez térítenélek.:) Csak azt kell megérteni, hogy nincs félnivalód az emberektől. Egyébként ha nem látják rajtad, hogy tartasz tőlük, akkor nem is néznek ki maguk körül.
2014. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!