Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn ez szerintetek jó...

Társkeresőn ez szerintetek jó bemutatkozó szöveg?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem akkor mit kellene még írni?

"Szia!


Egy életvidám 20 éves fiú vagyok akinek a kedvenc időtöltése a sport mellett a nevetés.:D

197 magas vagyok szőkésbarna hajjal és kék szemmel. Nagyon szeretek új dolgokat kipróbálni! Bármit szívesen kipróbálok persze az ésszerű határokon belül :D

Egyszer már voltam fent ezen az oldalon és jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban:) Azért regisztráltam,mert keresek egy olyan lányt akit tudok nagyon szeretni:) A többiről majd írok levélben!:DD


2014. szept. 14. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár az életkorod és a magasságod külön meg kell adni, egyéb más adattal, szóval a bemutatkozó szövegbe nem kell még egyszer. De ha tévedek, akkor elnézést.
2014. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A személyiségedből nem sokat mutat, a nevetős smiley-kat viszont hanyagold, olyan dedós, hülyén hat, mint amikor valaki minden mondata után nevet élőben, mint valami gyagyás...:)


Amúgy aranyos, de nem több. Ha a 15-18 éves lányokat célzod, okés.

L23

2014. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sablonos, bárki írhatta volna, abszolút semmi nem derül ki belőle, hogy TE kicsoda vagy. Ahogy a fenti hölgy is jelezte, a szmájlikat meg felejtsd el, ha 12 évesnél idősebbekkel kívánsz ismerkedni, csak ott használd, ahol a szükség megköveteli. (Hangsúlyt, mimikát helyettesít írásban, nélküle a szöveg félreérthető.)
2014. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért sablonos? Akkor milyen legyen?
2014. szept. 14. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért sablonos, amit írtam. Mindenkinek van életkora, magassága, ezt bárki leírhatja (és szerepel az adataid között is). Az elcsépelt "életvidám" szótól az emberek felének alapból égnek áll a haja. Mindenki azt írja, hogy szeret új dolgokat kipróbálni.
2014. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sablonos oké,oké,de hát most írjam le,h mi mekkora v mi?
2014. szept. 14. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy mi érdekel, méghozzá pár konkrétumot. De csak keveset, villants fel valamit. Ha az olvasás érdekel, akkor azt, hogy mit olvastál legutóbb. Ha az utazás, akkor azt, hol jártál. A lényeg az, hogy ne általánosságot, hanem konkrét dolgot, ami személyesen hozzád kötődik, élményed van benne. Itt a felfogás a lényeg, nem a példa, amit írtam.
2014. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bemutatkozó szövegben hanyagold ezt a sok smiley-t. Lehet, mondjuk max. 1-2 ekkora szövegben, de ne majdnem minden mondat végén, hanem ahová legjobban kell.


Egyébként a legtöbb lánynál szerintem már nyerő vagy azzal, hogy leírtad a magasságod. :D

2014. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!