Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha meleg fiúként nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha meleg fiúként nem viselkedek sosem férfiasan?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy legtöbbször aki meleg, az is ugyanolyan férfias, mint egy heteró. Én viszont olyan vagyok, mint egy lány: animéket nézek, imádom, ha a többiek azt mondják rám, hogy cuki vagyok (egyszer meg is kérdezte egy fiú, miért hagyom ezt) sokkal kulturáltabban, udvariasabban viselkedek, mint a többi fiú az osztályban, inkább a lányokkal vagyok, szeretem, ha ölelgetnek, puszilgatnak. Ja és még azt is szeretném kérdezni, hogy ez valamikor el fog múlni? Mert nem tudnám elképzelni az életemet egy férfivel. 16/f

2014. dec. 8. 20:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sztem is nagyon cuki és nem ciki :D
2014. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!