Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választ sok jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ sok jóképű férfi kevésbé dekoratív nőt? És fordítva is igaz.

Figyelt kérdés
Oké tudom, hogy a belso ertekek meg stb... de sokszor latok a kornyezetembe is ilyenekre peldakat. Mi lehet az oka? Lehet hogy komoly kapcsolatra direkt valasztanak kevesbe feltuno not?
2014. dec. 11. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom neked még nincs feleséged/férjed. Másképp nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2014. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szépség ízlés dolga.

Nekem pl. dögös Elly Mayday, van akinek ő hájas

Bátyámnak álomnő volt az exe, aki rajzolt szemöldökű, kapafogú, és 170/45 kg volt.

Én nem tartom szépnek Emma Watsont, akiért csomóan oda vannak, viszont szerintem szép Gwyneth Paltrow.


Érted már? :)

2014. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájössz, ha megszeretsz valakit, számodra ő lesz a legszebb a világon, bármit is lát a külvilág.
2014. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Igazából szerintem erre nincs magyarázat, azt nem mi döntjük el hogy kihez vonzódunk, vagy hogy kit szeretünk. Mindenkinek meg van a maga párja, akiben megtalálja azt akit keresett. Az állításod nem minden esteben igaz, mert vannak olyan párok is ahol vagy minkét fél vonzó, vagy olyan is van ahol a felek kevésbé vonzóak.Úgyhogy én úgy gondolom, hogy erre mincs nagyon magyarázat, de ha megtalálod rá, akkor velem is oszdd majd meg kérlek :)
2014. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nyolcszázszor leírta kb. mindenki, hogy a dekoratítv/szépség mindenkinek mást jelent. Aki szerinted nem szép, másnak gyönyörű.
2014. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a jóképű. Én nem látom magam különösebben szépnek, de sokan nem értik, hogy miért ahhoz mentem férjhez, akihez. Hát azért, mert nekem ő az ideálom többek között külsőre is. Vékony, szálkás hosszú hajú, tetovált, piercinges, egymagas velem. Ő a kolléganőm szemében, akinek nála 2 fejjel magasabb kigyúrt férje van "nem férfi". Az én szememben meg az ő ideálja nem férfi, hanem egy adag műanyag, amire ránézni is rossz.


Mindezt nem rosszindulatból mondom, mert emberileg mind a kolléganőm mind a férje nagyon rendesek :) De hát ízlések és pofonok tudod.

2014. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a szépség relatív dolog, de amúgy érdekes ,pl egy barátnőm direkt mindig a kevésbé szép külsejű(magyarul, ronda) pasik közül válogatott, mert nem szerette a "szép fiúkat", azt mondta nem bízik bennük.Nos, ezek a pasik nem relatíve voltak csúnyák, hanem úgy az ismerősök 99%-a szerint....

De volt másik ismerősöm is, akivel egyszer ez a külsőség dolog szóba került.Ő azt mondta, neki nem elsődleges, hogy a barátnője szép legyen, mert ő inkább a lelkét nézi a lánynak :)

2014. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%
Hat ez egy jo kerdes...En is ezt latom, amivel nem is lenne bajom ha a lanyok nem lennenek belulrol is "rohadtak"....
2014. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Még hozzátenném a "mindenkinek más tetszik" dologhoz:


Én egy 165/80-as nő vagyok, arányosan kövéren, nem az undorító kategória, meg igényes is vagyok, de sokaknál szóba se jöhetnék (amivel nincs is baj, nekem is vannak feltételeim).

A párom, aki szerintem őrületesen dögös (mások véleményét nem tudom) mindig úgy kel fel, hogy simogatja az arcom, a pocim, és olyan szeretettel és szerelemmel a szemében mondja, hogy "gyönyörű vagy ma reggel is".


És kitudja miket mondanak az ismerősök, lehet minket is kibeszélnek, mint ahogy te teszed.


Szóval nem látsz bele a kapcsolatba, nem tudhatod mi tetszik másoknak.

2014. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!