Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nektek valaki nem szimpatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek valaki nem szimpatikus, akkor azt, hogy mutatjátok ki?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mivel én nem igazán tudom eldönteni valakiről. Mármint, hogy szimpatikus vagyok e neki, vagy nem. Az illetővel csak látásból ismerjük egymást, de sokszor próbál a közelemben lenni, nézni stb. Ebből én pl azt szűröm le általában az embereknél, hogy esetleg érdeklem vagy ilyesmi. De olyan is van, hogy szinte már közömbösen viselkedik, elnéz mellettem meg ilyenek. Ebből mire lehet következtetni?

2014. dec. 12. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lányra, vagy fiúra gondolsz..

A fiúk általában kimondják, vagy ritkábban, nem törődve válaszolgatnak csak.


A lányok leginkább bunkóznak (tisztelet a kivételnek), mert annyira nagyra tartják magukat, hogy ők nem is állnak szóba csak azzal, aki náluk 100/10-es

2014. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!