Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés
16 vagyok, még nem volt barátom, és már teljesen kétségbe vagyok esve... Mi a baj velem??
2010. febr. 1. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ööö. linkelj magadról, egy képet és megmondom (komolyan).
2010. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

17 évesen volt az első komoly kapcsolatom


lesz, nyugi...

2010. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
NEM! SOHA!
2010. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, nekem sem volt még rendes barátom, csúnya sem vagyok, jó nőnek tartom magam, sőt a visszajelzésekből is ítélve az vagyok. Mindenki csodálkozik ,hogy miért nem volt barátom eddig..hát nem jött össze, ennyi a titok...de nem vagyok legalább kis qrva, aki 13-4 évesen már azt meséli h ki ujjazta meg, kivel hányszor...szóval érted...
2010. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lesz, nyugi! :) Attól, mert valamelyik osztálytársad már a tizedik pasiját fogyasztja, még nem kell megijedned, nem vagy olyan vén, semmiről nem maradtál le.

Egyébként nincs kedved msnezni? Írj privit lécci! (Nem összejönni akarok veled, csak szimpi vagy...)

2010. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Látod máris mennyien kíváncsiak rád??:-)

Persze hogy lesz,nyugi!!:-)

2010. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne siesd el,foglalkozz a tanulmányaiddal érettségizz le rendezd el az életed,utána keresd a párodat hidd el ha te nem találsz ő megtalál téged ;)
2010. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!