Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? Fiúk mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Fiúk mit gondolnátok ezután a barátnőtökröl?

Figyelt kérdés
nagyon ciki dolog történt velem a barátomnál aludtam és amikorö öltöztem le azt vettem észre hogy a tangámnál hátul nem teljesen tiszta a pánt tehát olyan maszatos ráadásul fehér is volt gyorsan eldugtam az ágy alá hogy ne vegye észre másnap meg amikor felkeltem összeszedte a ruháimat és oda voltak hajtogatva a székre amikor megláttam azt hittem elsüllyedek nem mondot semmit de nekem mintha egy kicsit furcsább lett volna és biztos látta mert azért a fiúk megnézegetik a lányok bugyiját vagy szagolgatják úgy hallottam
2014. dec. 17. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
hát...azt biztos nem fogja szagolgatni
2014. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tangánál hátul fehér, maszatos volt a pánt? Hát bocs, de hirtelen az ugrott be, hogy valaki a fenekedbe élvezett. :DD
2014. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit? Én semmi különöset sem gondolnák mert a bugyi érintkezik a testttel elég szorosan s olyan helyekeon meglátszódhat rajta az. Semmi nincs abban érted ugye?

Ez nem azt jelenti,hogy te nemvagy higienikus hanem azt,hogy ember vagy mint bárki más.

2014. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem voltál alapos...vagy baleseteztél...megesik...az a gáz ha folyamatos a dolog...
2014. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem köszi akkor megnyugodtam :)
2014. dec. 17. 14:56
 6/9 anonim ***** válasza:
én úgy hívnálak ezek után hogy kis sz*ros :D
2014. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szimpla hüvelyi folyás. teljesen természetes, a ciklusodtól függően változik az állaga, mennyisége. ha nincs rossz szaga/nem sárgás, akkor nincs semmi fertőzésed.


ha a barátod nem egy 13 éves szintjén van, felfogja, hogy ez normális dolog, nincs benne semmi ciki senki számára. ne parázz

2014. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyugi, nekünk se mindig hófehér az alsónk....
2014. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Juliusz48 ***** válasza:
Már Fábry Sándornak is volt témája a gatyán lévő elmosódott vonalkód. Aki nem tudja elfogadni a másik testi szükségleteinek lenyomatát a fehérneműn, igazából nem lesz a párja soha, mert egy szellentés is hozhat magával némi port. Sőt aki azt állítja vele soha nem történt hasonló baleset, az valószínűleg nem mond igazat, esetleg kihagy az emlékezete. Amennyiben téged nagyon zavar, a tanga igen apró, párat tarthatsz a retikülben, és a lefekvés előtti tisztálkodással cserélheted.
2016. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!