Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan pasival, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan pasival, aki a csajok provokativ kepei like-olgatja erdemes osszejonni?

Figyelt kérdés
Engem pl nagyon zavar, hogy a like-jai 90%a olyan csajok kepei alatt talalhatok meg, ahol a csajok vagy fenekuket nyomjak ki, vagy miniszoknyaban, miniruhaban, feszes forronaciban vagy mellkiobos topokban feszitenek.
2014. dec. 18. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért, ebből le lehet vonni bármiféle következtetést?
2014. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Úgy érzem kevered a provokatívat a dekoratívval.
2014. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dekorativ kepeket lehet ugy is csinalni, hogy normalis ruha van egy non...
2014. dec. 18. 19:58
 4/15 anonim ***** válasza:

hehhmmm, én sose értettem mi a töknek likeolni, én megnézem max azt ennyi. Vagy neki a like olyan mintha meghódította volna a hegycsúcsot?


ilyen képekkel tele az egész net, tök fog likeolgatni minden szart.

2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet, senki nem mondta, hogy nem lehet. De mitől lesz provokatív egy miniszoknya?
2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Ameddig a lájkokat veszed alapul, élned sem érdemes.
2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Talán meglepő, hogy lájkolja, ha egyszer tetszik neki? A pasik 80%-ának tetszik az ilyesmi, önmagában ettől még nem lesznek rosszabb emberek vagy kevésbé alkalmasak egy kapcsolatra.
2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Nézd! Mennyivel jobb ha valaki pillangókat, virágokat, romantikus képeket ,kiskutyákat like-olgat, és közben csak a pin@ jár a fejében?
2014. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem ez kifejezetten zavarna, úgyhogy örülök neki hogy az én párom nem ilyen. De kinek mi... Valaki elnézi, valakinek természetes, valaki eltöri érte a párja kezét. :D
2014. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De még nem is jártok, akkor miért baj?.. Ha összejössz vele valószínű nem fogja lájkolgatni. És igaz amit a előttem írtak, a férfiak nagy részének tetszenek az ilyen képek, csak van aki nem lájkolja.
2014. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!