Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők, ti mit várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők, ti mit várnátok el, hogyan közeledjen felétek az a pasi, akinek szimpatikusak vagytok?

Figyelt kérdés

Egy kérdés válaszában olvastam, hogy egy nőnek eleinte elég szépen, nőiesen kinézni, és sokat mosolyogni, a többit majd a pasi intézi.<< Ebből a válaszból merült fel a fentebb leírt kérdésem. :)


Kort is.


22/F



#dfbhgcj
2014. dec. 22. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Veszélyes dolog a nőket megkérdezni ebben a témakörben, mert ők többször mást mondanak, mint amire valóban vágynak (lásd a kedves, intelligens pasit kereső hölgyeket, akik a bunkó, műveletlen pasikkal szexelnek)


Ha elfogadsz egy haveri tanácsot, amit tapasztalatból mondok:


Én amikor megszólítottam a nőket, egyszerűen mosolyogva elmondtam, hogy szimpatikusnak találom, és megkérdeztem a nevét. Innentől magától jöttek a dolgok.

2014. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, és 26/F
2014. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Természetesen férfiaktól is jöhetnek válaszok :)
2014. dec. 22. 01:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Osztom a kolléga úr nézőpontját! :D
2014. dec. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló vagyok, látom, más is egyetért velem.


No, akkor adok még egy pár tanácsot, hátha erre jár valaki, akinek jó lesz:


Megszólításnál elég egy "szia" - ha visszaköszön az jó, de lehet úgy, hogy a nyitószöveged kominálod a köszönéssel. Én úgy gondolom, hogy a megszólítást követően a név elárulásánál eldől, hogy a csajszinak tetszel-e vagy sem. Tapasztalataim ugyanis az alábbi négy variánsot igazolja:


- Megmondja a nevét + mosolyog = bejösz neki, lesz további duma

- Megmondja a nevét + félénk = lesz további duma, de nem 50%, hogy elérhetőséget kapsz

- Nem mondja meg a nevét, + nincs szemkontaktus = nem jössz be neki

- Nem mondja meg a nevét = nem jössz be neki (ez magától értetődő)


Ha utcán beszélsz vele, akkor feltétlenül add a tudtára, hogy nem tartod fel sokáig. Én ilyenkor azt szoktam mondani: "Értem, szép név, viszont nekem nincs sok időm, mert sietek, csak pár perc, addig mondanál magadról valamit?"


Itt két lehetőség van: A csajszi ha élelmes, dőlni fog belőle a szó, és a párbeszéd is remek lesz. Ha elakad - az egyrészt jó, mert zavarba hoztad, tehát van tekintélyed, haver! - akkor segítsd ki: Pl milyen jó tulajdonságaid vannak.


Amikor ezt elmondja, érdekes bevetni egy történetet, aminek a végén a véleményét kéred. Legyen drámai, és izgalmas, ugyanakkor rendkívül rövid, hisz nincs sok időd.. A csajok szeretik a történeteket, szeretnek segíteni, és bírják, ha kikérük a véleményüket. Ezt azonban kezd így: "Egy női véleményre lenne szükségem"


Na mindegy, most nem akarok erről esszét írni, az a lényeg, ha megfelelő kisugárzással nyomod le a sablont, tuti kapsz valamilyen elérhetőséget.


Sok sikert haver :D

2014. dec. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!