Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egyszer lehet az emeber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egyszer lehet az emeber IGAZAN szerelmes?

Figyelt kérdés
Fel eve lett vege egy majdnem 3 eves kapcsolatomnak...nagyon szerettem,barmit megtettem volna erte.Az ido mulasaval a csalodasok es a negativ korulmenyek miatt a szerelem elmult,kuhult(reszemrol es szerintem reszerol is,bar o nem ezt mondja...).Vege lett a kapcsolatnak inkabb megkonnyebbbult mintsem szomoru voltam.Azota megsem talalok olyan fiut akibe megvan minden amit en keresek.Tobbe mar nem leszek szerelmes....
2010. febr. 3. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem többször lesz szerelmes az ember, csak meg kell találni a megfelelő embert.Ha az elöző elmúlt,akkor bármikor szerelembe eshetsz, ne add fel!Ismerkedj és ne várj görcsösen,majd ha itt az idő,akkor eljön az a fiú akit megszeretsz, csak legyen fiszonzott azt érzés.
2010. febr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előttem írónak ne görcsölj ha jön az igazi tudni fogod. De én hiszek abban hogy az ember életeében csak egyetlen egy IGAZI szerelme van és a többi kis szerelem csak arra jó hogy azt az egyet megtanuljuk értékelni és megbecsüli. Neked az előző ez volt, felkészülés az igazira.
2010. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős a szitu. Ugyanígy jártam én is ahogyan te, 3 évig voltunk együtt iszonyatosan szerelmes voltam, de fiatal és a vége felé kezdtem úgy érezni, hogy egy kis változatosságra van szükségem, úgyhogy szakítottunk. Azóta már 1 év eltelt, de egy komoly kapcsolatom se volt és nem nagyon hiszek benne, hogy leszek még annyira szerelmes, mint akkor voltam. Remélem tévedek.


21/F

2010. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt a helyzet. 3 éves kapcsolat, bármit megtettem volna, hogy működjön, de mégis lezárta. Azt hittem sosem lesz párom, és senkit nem fogok úgy szeretni, mint őt. Aztán ismét szerelmes lettem, és rájöttem, hogy mennyire furcsa az élet; amit egykor a legnagyobb bánatként éltem meg, valójában az segített hozzá, hogy megtaláljam a másik felem.

Szóval fel a fejjel, vannak még csodák. Csak légy nyitott. Bármikor jöhet valaki, akit megszeretsz.

2010. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez az "egyetlen igazi szerelem létezik valahol a földön" dolog nagy butaság. Életedben pár ezer emberrel kerülsz csak olyan viszonyba, hogy eldönthesd, hogy tetszik-e neked, pedig a földön 6 milliárdan élnek, szinte esélytelen, hogy pont a nagy Ő-vel találkozz. A vénlányok és kis tinik sajátja a szőke herceg várása.

Ha csak azt várod, hogy majd betoppan a fehér lovon valaki, esetleg sírsz egy régi után, annak semmi értelme. Ne hasonlítgasd egymáshoz az embereket egymáshoz, se a szerelmeket.

2010. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem ugy gondoltam hogy várni kell örökre. Nem hiszek a szőke hercegben és a mindentlegyőző szerelemben, mindenhol vannak akadályok de sz a kérdés hogy megfutamodunk ekkor álltalában nem az igazi a szerelem vagy mellette maradunk és kommunikácioval megprobáljuk megoldani a bajainkat nah ez azért szerelem. Realista vagyok és hiszek a sorsban. Az az igazi aki nem otthagy a legapróbb hibánál hanem megprobálja veled megoldani.
2010. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyetlen igazi van csak :(
2010. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10:28 Milyen igazad van velem is ez történt csak én 6 évet "pazaroltam" el az életemből mikor vége lett, kiderült egy másik pasival lépett le, azt hittem én már soha sem fogok semmilyen lányban megbízni, nem még hogy szerelmes is leszek:D erre most olyan szerelmes vagyok mint még soha, komolyan mondom még magam is meglepődtem, hogy ez hogy lehet, szal sztem az ember igenis lehet többször szerelmes és lehet több igazi is, azóta már rájöttem mennyi mindent köszönhetek annak a srácnak aki elcsábította az akkori kedvesem;) 21F
2010. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!