Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy egy fiú élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy egy fiú élete során, csak egyszer lesz igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hallottam, vagy olvastam-e, de valami kutatás szerint egy fiú/férfi életében csak egyszer lesz szerelmes.Akkor, aki azt mondja pl. a barátom, hogy ő most belém is szerelmes és a nagyon régi barátnőjébe is az volt, hazudik?

Légyszi válaszoljatok!

Egy kíváncsi 18/L


2010. márc. 16. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség:D

Attól hogy valaki férfi még ember, és mi is többször vagyunk szerelmesek, nekünk is vannak érzéseink bármilyen hihetetlen:)

20f

2010. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a barátod hazudik.
2010. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
bírom az ilyen h*lye kutatásokat, csak pénzkidobás, mert 98%-uk nem is igaz
2010. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, az ember élete során kábé milliószor lesz szerelmes. Ennek 99 százaléka kamaszkorban történik.
2010. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig az voltam. Soha nem volt az hogy valakibe ne lettem volna... ezek mellett inkább kiemelném hogy melyik volt a legemlékezetesebb! Összesen 2:) akik igazán megmaradtak bennem és tényleg nem is tudom őket elfelejteni hiába 3 és 1 éve történtek :)


de amugy tényleg mindig bennünk is van valami érzés.


20/F

2010. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezeket a "kutatásokat" komolyan veszi, az se ép elméjű. Ahelyett, hogy örülnél, hogy a barátod úgy gondolja, hogy szerelmes beléd, azon vergődsz, hogy biztos hazudik... (amúgy nem szerelmes beléd, elcsépelt kifejezés lett ebből, a többség azt se tudja mit jelent igazán.)
2010. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, hogy tényleg csak hülyeség. :)
2010. márc. 16. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!