Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatással lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lesz az életemre az érzelemmentes élet?

Figyelt kérdés

Mindent betervezek, a váratlan fordulatokra megpróbálok jól reagálni, sokat tanulok és sportolok, a társaság előtt egy minden oké szerep eljátszása, de sosem hagyom hogy a kapcsolataim (barátság, szerelem) elmélyüljenek.

Nem szeretnék szerelmes lenni, rosszak az élményeim. 20L


(Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!)



2014. dec. 24. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fog érni csalódás.

Boldog Karácsonyt !

2014. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyasmi vagy mint én, ha ezt folytatod nem lesz rendes életed. fontos mindenben az egyensúly.
2014. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Olyan leszel mint Charle Sheen női változata. Még nem találtál egy olyan fiút sem aki tényleg mindenét neked adta volna és el tudnád képzelni vele a jövödet??
2014. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze néha hiányzik egy ölelés, (vagy több), de már megtanultam ezeket az emberi vágyakat lecsökkenteni magamban. Ha lehet azt mondani frusztrálva tölt el, ha tudom, hogy másnak mennyire fontos vagyok. Fojtogató érzés számomra egy kapcsolat, még a barátsággal is így vagyok, de haverok jöhetnek.
2014. dec. 24. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
talán majd pár év múlva más megvilágításban látod a dolgokat.
2014. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet, csak legyek boldog, több nem kell.

Béke:)

2014. dec. 24. 22:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne saját magadtól feladni az érzelmeidet. Nekem "alapból" hiányoznak és szerintem elég szar hogy nem tudsz valaminek igazán örülni (csak mutatod) és nem tudsz igazán szomorú sem.

Ha valami olyan történik ami másból örömöt/szomorúságot vált ki belőlem közönyt (persze mondom hogy "részvétem"/"annyira sajnálom" stb. de ezt csak rutinból).

Én a helyedben nem adnám fel őket.

18/F

2014. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!