Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen aki ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen aki ma a család & barátok ellenére is egyedül érzi magát?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nagy tömegben is érezheted magad egyedül.
2014. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem. Statisztikailag is nagyon sokan vannak igy. Nem véletlen hogy ilyenkor van az évben a legtöbb öngyilkosság.
2014. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Dehogy..
2014. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
most én is így vagyok
2014. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez csak egy unnep nap..nem valtozik semmi de enis egyedul erzem magam
2014. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Félig-meddig. Félig, mert boldogak, akiknek ajándékoztam, meg azért, mert gondoltak rám is, de most épp egyedül itt üldögélek, nem csinálok semmit, ahelyett, hogy lenne valaki, akivel összebújhatnék sehol semmi. Szóval én is egyedül érzem magam igazából.
2014. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem a párom külföldön van karácsonykor, de ő sem jelentkezik annyit, amennyire én vágynék, barátaim alig vannak, szűk családi körben ünnepelünk, de nekem is hiányzik a nagyobb társaság, a nyüzsi, akár nagyobb családi összejövetelek, de leginkább barátok...
2014. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!