Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok fiú észre sem veszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú észre sem veszi a sminket, elméletben viszont panaszkodnak rá, hogy van ez?

Figyelt kérdés

A legtöbb fiú panaszkodik a sminkre.

Én személy szerint elég sokat sminkelek, de a barátomnak 3 hónapig nem tűnt fel, sőt, azt sem, hogy lemostam.



2014. dec. 25. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok smink, akkor nem feltűnő, de kiemeli a dolgokat. Én például mindíg megnézem ezt egy lányon :D
2014. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az,sem tünne fel neki ha befestenéd a hajad ez tuti
2014. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 To7ka ***** válasza:
Akkor nem volt túl figyelmes a barátod!:D Én csak a kiló alapozót nem szeretem pl, mert ha a szája-nyaka vonalában csókolgatok valakit ugyan ne azt nyaljam már le..:/ Meg van olyan smink ami egy együttlét alatt könnyen elmosódik amitől úgy néz ki mint egy KISS énekes. Meg általában a természetesség vonzó, de aki tud bánni a sminkjeivel, nem lesz semmi gond:)
2014. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy mit mondasz, csak a szex kell a pasidnak?
2014. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:
csak a vakolat mennyiségű gáz
2014. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
biztos jó melled van , azért nem vette észre :D
2014. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem a sminket utálják a pasik, hanem a TÚLZÁSBA VITT sminket. amikor gyakorlatilag nem lehet felismerni a lányt nélküle, olyan szinten nyomja. de ha meg kis finoman kiemeled az előnyös részeid, azt nem veszik észre, csak valamiért aznap jobban bejössz nekik :D
2014. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elég sokat foglalkozok a sminkeléssel, szeretem:)
2014. dec. 25. 22:08
 9/9 anonim ***** válasza:

egy natúr sminket a férfiak 90%-a észre se vesz.

de még ha a szemed ki van húzva, szád ki van rúzsozva, az se feltétlenül tudatosodik bennük az első pillantás során, ha meg az összkép szép, akkor már hiába smink-ellenesek, nem törődnek vele. aki mégis ezen nyafog az egy kisfiú sztem, keressen magához illő nőt azon néhány közül aki nem sminkel... ez olyan mintha egy csaj beszólna h inget hordok vagy waxozom a hajam... na és akkor mi van? építő jellegű kritikát elfogadok de ha vki alapból utál vmit, és ezért előítéletes azzal mit is törődnék?

nem is tudom ki várja azt h a nyafogása során majd csajok ezrei nem fognak sminkelni, ők maguknak akarnak szépek lenni... ha ők így érzik jól magukat, akkor meg hadd sminkeljenek, a végeredmény biztos jó lesz, mert legalább jó lesz a kisugárzása.


persze a vakolat, az igénytelen bohóc smink, sztem is baromi gáz, de sokan ezt általánosítják. ha egy csajon igénytelen smink van akkor legalább leírja magát első pillantásra, ellentétben ha igényes szép a sminkje az kifejezetten előnyös sztem. mert nem csak az h explicite szebb lesz tőle, de látom h van stílusa, igényes, nőies stb.

2014. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!