Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a huszonéves srácok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a huszonéves srácok akik mindig itt panaszkodnak, hogy még sose csókolóztak, sőt nem is randiztak, azok miért nem próbálnak változtatni valamit az életükben a nyavalygás helyett?

Figyelt kérdés
El lehetne menniük kondizni, vagy otthon csinálni valami edzést, az még ingyen is van. Lehetne neten ismerkedniük, kereshetnének új hobbit, stb stb. Miért nem próbálnak valamit tenni ahelyett hogy itt röhögtetik ki magukat?
2013. jan. 25. 11:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
0%
Mert könyebb sírni meg a gazdasági helyzetre meg minden ilyenre fogni a kudarcukat. Meg amugy is van olyan lány aki az ilyen szerencsétlenekre buknak... lehet rájuk pályáznak :)
2013. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
51%
ezen én is gondolkoztam. szerintem azért mert itt mindenki elkezdi írni nekik, hogy a csajok ku*rvák, ne is törődjenek velük, mert az összes rohast r*ibanc, akinek csak a bunkó parasztok, és a gazdagok tetszenek. Ettől talán jobban érzik magukat.
2013. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Mintha ezek a dolgoktól, átváltozol VV Kristofellé, vagy valami macho átalakulsz, és minden jó lesz hirtelen.
2013. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

A lehetőségek hiányoznak.

A munkahelyen, az iskolában nincsenek nők.

A baráti társaságban sincs lány.

2013. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Mert a testmagasságon és az arcon nem lehet változtatni.
2013. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

ma 11:47


de a hozzáálláson és az igényen lehet. :)

2013. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%

Mert a kinézetükön, főleg az arcukon elég korlátozott mértékben tudnak változtatni.


Kíváncsi lennék, testi hibával, betegséggel hogy kondiznál. Mondjuk megnéznélek téged reumás athritis-szel, vagy sclerosis multipex-szel kondizni.........

2013. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
0%

Ez még hagyján, de én azt se értem, h milyen jogon várják el, h a csaj ne nézze azt, h néznek ki meg hogy mekkora lúzerek?

Ki akar összejönni egy csúnyasággal, akit még el is kellene tartani?

Én férfiként is nézem, h van e a csajnak pénze, nem majd én fogom eltartani, holott egy másik talpraesettebb lánnyal akár utazgathatnék a nagyvilágban...

És mielőtt elkezdődne a hiszti,nem vagyok az első ránézésre szerelmes vagyok típus, szal van időm felmérni, h érdemes e xy hölggyel ismerkedni vagy sem.

Ha bolti eladó nem is állok vele szóba:)

2013. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

ma 11:48


Egyetértek én is igy válogatok, de én a szövegedből nem az anyagiakat emelném ki hanem a talpraesettséget. MErt ha egy lány pénzes még lehet teszetosza de ha mondjuk nem keres jol (mertugyebár ki keres mostanában jol?) de talpraesett akkor jöhet :)

2013. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

csodálkozom,hogy nem jöttek még a fikázók...

különben meg ezt én sem értem,egy ilyen srác igazán megmagyarázhatná már végre,hogy mi a francért jobb az,ha elmerül az önsajnálatban?majd attól fog csókolózni?vagy randizni?valószínű...

2013. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!