Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tenyleg annyira elitelendo?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tenyleg annyira elitelendo?

Figyelt kérdés

Szoval en 17 eves vagyok. Van egy evfolyamtarsam, baratok vagyunk, amugy nagyon jo pasi. (Mondjuk nekem sok fiu tetszik de o nagyon-nagyon szexi, izmos meg minden :D) Meg suliidoben tortent decemberben, hogy egyutt voltunk delutan, bent a varosban, es valahogy ugy alakult hogy nalam aludt. Nem volt megbeszelve, meg semmi, csak igy alakult, de nem tortent semmi, csak aludtunk :) Aztan ez az egesz valahogy megismetlodott meg kozvetlenul egymas utan otszor...szoval elmentunk suliba, aztan o hazament, osszeszedett tiszta cuccokat, es jott vissza. Talan, nem emlekszem pontosan, a negyedik este pedig le is fekudtunk. Jo volt, tetszett :D ennyi. A bokkeno viszont itt kovetkezik, a sracnak ugyanis 'elvileg' baratnoje van. (Bar a srac azt mondja, nem nagyon beszelnek mar, es o mar nem szerelmes (a lany videki szoval tavkapcsolat (volt))). Nem tudtam mit kezdeni ezzel, hiszen megtortent, igy nem is foglalkoztunk ezzel, ment tovabb az elet, viszont par napja elmeseltem a legjobb baratnomnek mi tortent (nem birtam mar magamban tartani), aki nagyonnagyon kiakadt, hogy ez mennyire rohadekdolog amit csinaltunk, es hogy nagyot csalodott bennem.

Nem ertem hogy miert akadt ki ennyire, szerintem nem akkora dolog hogy ennyire fel kellene fujni....

Ti mit gondoltok? Ha nektek egy baratotok meselte volna ezt mit reagaltok?

koszi elore is


2014. dec. 27. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hat, tudtam hogy van baratnoje...es ki is tertem erre, vagyishat le akartam allitani, hogy "he, csajod van", de aztmondta ne foglalkozzak ezzel, az a kapcsolat halott....en meg vegulis ugy voltam vele, hogy en nem csalok meg senkit, csak lesz egy jo ejszakam.
2014. dec. 27. 20:50
 12/18 anonim válasza:
jogosan akadt ki a barátnőd ..., ha tudod akkor sem szép dolog széttépni egy kapcsolatot ...
2014. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vegulis te igazad van, de en a masik lanyra lettem volna annyi tisztelettel hogy nem fekszem le a pasijaval barmennyire is romlott mar a kapcsolatuk es ezek szerint a srac nem nagyon becsulheti a baratnojet. Igazan 'ferfias' viselkedes.Tartom magam annyira nonek, hogy ha kellek valakinek akinek baratnoje van, az szakitson vele ha en kellek neki. Egy pillanatra se szeretnem azt erezni hogy osztoznom kell valakivel.
2014. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Veszélyes is mikor a suncu nedves lesz....
2014. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát bíró úr, az úgy történt, hogy mentem a folyosón, épp egy kés volt a kezemben és előttem ment az anyósom. Sétáltam utána a folyosón, majd megbotlottam egy vázában és véletlen a hátába szúrtam a kést. Aztán ez valahogy megismétlődött egymás után 41-szer.


Amúgy attól függ a dolog, hogy azzal a barátnővel mi is a szitu pontosan.

2014. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azthiszem utoljara nyaron talalkoztak es hat eleg keveset beszelnek, kb kethetente. Amugy tavaly osz ota vannak vagy voltak egyutt.
2014. dec. 27. 21:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a barátnődnek semmi köze hozzá, hogy kivel dugsz. Itt csak a srác hibáztatható valamennyire. Nem te kezdeményeztél, nem te csábítottad el.
2014. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha majd egyszer megcsalnak, akkor megtudod.
2014. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!