Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan huznád fel a pasit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan huznád fel a pasit az utcán ennyire? // kérlek ne itélj el. Olvasd el //

Figyelt kérdés

Most lehet szörnyűnek fogtok hinni..de mind1 az a lényeg, hogy még kb olyan fél éve lefeküdtem egy fiúval akiért az életemet adtam volna nagyon imádtam..!! 8hónap után feküdtem le vele..de elötte mindig mondtam neki hogy de remélem hogy nem csak azt akarod ! erre ő megigérte hogy nem..erre lefeküdtem vele..másnap dobott és még az nap össze jött egy lánnyal..! nagyon csunyán váltunk el egymástól..

Na az a lényeg,hogy most pénteken találkozunk kihívott..azt akarom tenni hogy nagyon beindítani utána meg ott hagyom..!! ne hidjétek gonosznak de szerintem ez a minimum,,:/:/ de hogy indítsam be nagyon?? hogy már leteperjem és akkor hagyhassam ott magára..a másik meg hogy utcán leszünk sötétbe...de kérlek ne kurv.á..z..atok le mert nekem az a fiú tönkre tette az életem orvoshoz jártam miatta :( kérlek segítsetek hogy hogy csináljam hogy ne tudjon ellenálni pl hogy viselkedjek,,hogy öltözzek fel stb..miket csináljak vele..és csók benne lehet .. mármint még az benne lehet a fehúzásba de azon kívül? ő újra akarná kezdeni velem mert kidobta a csaja.. de én soha és ezért akarom vissza adni amit velem tett..de ez semmiség amit akkor fog kapni ahhoz képest mit én kaptam akkor tőle..előre is nagyon szépen köszönöm !


2010. máj. 30. 19:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
72%
a bosszú bosszút szül
2010. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
71%
utalj rá burkoltan, néha célozgass a farkára, a vége fele már dörgölőzz hozzá kicsit, húzd az agyát azzal hogy le akarod smárolni (mármint hogy közel viszed a szád) aztán markold meg a tökét rendesen, csavarad meg azt mondjad neki hogy k*rva apád
2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő. Te ismered. Mivel indítottad be mikor lefeküdtetek, stb.
2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
61%
Kötözd ki bilinccsel, majd tolj fel neki egy 30centis vibrátort amit előtte bekentél erős pistával.
2010. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Megértem az érzéseidet, de nem biztos, hogy a bosszú mindig jó ötlet, nem zalkatna fel, nem jönnének elő újra az emlékek? Erre is gondolj, lehet, hogy az lenne a legjobb, ha csak simán nem reagálnál rá, nem veszed fel a telefont, stb, legyél büszke, ez talán jobban fog neki fájni, hidd el!
2010. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez neked azért nem menne, mert ha csókolóztok akkor minimum ki fogod neki verni az utcán. De ha elhatároztad magad, akkor játszál színt. Menjetek az utcán, harapdált az ajkad, mosolyogj neki, méregesd. Lökd a falnak és csókold meg. Simogasd, és markolj rá a farkára. Gatyán keresztül markolászd, csókold. Ezután azonnal engedd el, köszönj el tőle és indulj el hazafelé. Mondjuk ha ezt velem tennéd meg, akkor minimum megerőszakolnálak az úton. De istenem..ez van. Ő talán nem akkora vadállat mint én :)
2010. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
örülök hogy valakinek ilyen vicces..de hidjétek el amikor már pchiológushoz jártam miatta nem volt ilyen vicces :/
2010. máj. 30. 19:50
 8/53 anonim ***** válasza:

Öltözz fel, úgy ahogy szoktál, sminkelj úgy, ahogy szoktál.

Ha feltűnően dögös vagy, talán gyanút foghat ( bár nem mindenki olyan paranoisás mint én xD ).


Legyél kedves, és simulékony, ne húzódj el, hagyd, hogy megérintsen, és te is tedd ezt bátran. Érintsd meg intim érzékeny helyeken, de csak futólag...

2010. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

az első 19:49es...nem jönnének vissza hidd el !! :) nagyon megutáltam egyszerűen nem tudom leirni:/ de ez nem olyan nagy bosszú szerintem ahoz képest :/


a második 19:49es : hát nem fogom kiverni neki abba biztos lehetsz:DD lehet ugy fogom csinálni ahogy mondod..ennyit megérdemel..:%

2010. máj. 30. 19:52
 10/53 anonim ***** válasza:
szerintem itt a lehetőség, hogy a csúnya elvállást barátságra fordítsátok. és sok lelki erőt kívánok, hogy meg tudj neki bocsátani, és ne a bosszún járjon az eszed :(
2010. máj. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!