Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a testem kell neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a testem kell neki? Vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Mióta együtt vagyok a jelenlegi párommal, 1 hónapja, azóta ha elmegyünk valahova bulizni, vagy csak simán a bárban vagyunk, folyamatosan fogdos. Ezt úgy kell érteni, hogy mondjuk mögöttem áll, neki dőlök, szoknya van rajtam, a kezeit rögtön a combjaimra teszi, ha leülök mellé, rögtön a csípőmre teszi a kezét vagy pedig megfogja az oldalamat, esetleg odaül nagyon közel mellém és a kezét mögém teszi a támlájára az ülőkének.
2014. dec. 31. 09:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem viszi túlzásba (értsd, nem erőszakosan vagy könyékig), addig nincs ezzel baj, együtt vagytok már egy hónapja, a fizikai érintkezés természetes. Szomorú lenne, ha már azt is szégyellnie kéne egy férfinak, hogy vonzódik a saját barátnőjéhez. Nehéz felfogásúak kedvéért ismételten, nem a túlzásba vitt köztéri taperolásról van szó.


De átkarolni, ölelni, a derekadat tartani vagy simogatni, diszkréten, ez a legtermészetesebb egy kapcsolatban. Egyébként elég káros az, ha ilyenkor egyből az az első gondolatod, hogy csak mert vonzódik hozzád és kíván, te máris figyelmen kívül hagysz minden mást a kapcsolatotokban és egyből azt hiszed, emiatt csak a tested kellene. Mi lett volna, ha 4-5 vadfeminista jön válaszolni? Ha fröcsögve ledisznózzák? Akkor hallgatsz rájuk és szakítasz?

2014. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Pont az a helyzet vele, hogy olyan/ olyan volt, hogy amelyik kicsit is arravalo csaj futott utana, azt nem utasitotta el, hanem lefekudt veluk, viszont azota is koszono viszonyban van veluk, ha hozza szolnak, nem undokoskodik, hanem beszel veluk, mintha semmi nem tortent volna kozottuk.

Ha oszinten szolva gyengeden er hozzam, viszont le akart fektetni ezalatt az 1 honap alatt, viszont megmondtam neki, hogy ne gondolja azt, hogy csak ugy egy csettintesre meg fog kapni.

2014. dec. 31. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!