Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes dolog, ha szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes dolog, ha szeretek szeretve lenni?

Figyelt kérdés

22f vagyok.


Mindent megadnék azért, hogy érezhessem milyen az ha szeretnek. Olyan nehéz alkalmas lányt találni aki tud engem úgy szeretni,hogy nem vagyok szerethő.


Bocsánat ha van helyesírási hiba, nem nagyon tudok írni, sose tudtam helyesen se szépen. Ettől függetlenül nem vagyok buta.



2014. dec. 31. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Sajnos!
2014. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi gyerekes. Szerintem minden ember vágyik a szeretetre! L
2014. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
*szerethető akart lenni.
2014. dec. 31. 15:18
 4/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne gyerekes?

MINDENKI vágyik egy kis szeretetre! 0-100éves korig!

2014. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél szerethető? Milyen hozzáállás ez? Így nem lehet élni, ezen sürgősen változtass. Először is békülj ki magaddal, hülyén hangzik, de szeresd magad. Aztán majd szeret más is.
2014. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes. Attól még hogy vágysz a szeretetre nem vagy gyerek. Mindenki vágyik a szeretetre csak sokan nem vallják be...
2014. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hazudik, aki azt mondja, hogy ő nem szeret szeretve lenni. Kamaszkorban ugyan ez ellen is lázad az ember gyereke, nyálas érzelgősségnek csúfolja, de a lelke mélyén ugyanúgy vágyik rá, mint mindenki más.
2014. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Kinek nem esne jól, ha tudja, hogy valaki kölcsönösen szereti ?
2014. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Az a beteges ami én vagyok.


Hogy néha arra vágyom, hogy odabújhassak "odakucordoshassak" egy csajhoz és csak ennyi. Semmi más. Ez kellene a lelkemnek.


De ez manapság gáz meg szánalmas... Örök vágyálom marad.

2014. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ki vagyok békülve én magammal, de nem tudom elképzeli azt, hogy engem szeressenek. Pedig volt már kapcsoaltom de akkor se megy. Nem tudom elhinni, hogy nekem is megadadhat egy csodálatos barátnő, aki szeret és leirhatatlanul érzek iránta. Tudjátok az a típikus szerelmi érzés, amikor csodálatosnak látod a másik felet.
2014. dec. 31. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!