Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megbántátok hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megbántátok hogy nem mentetek el bulizni ma?

Figyelt kérdés
Én eléggé megbántam, keresztbe húzták a bulit ahova mentem volna :/
2014. dec. 31. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi csak 9 kor kezdünk. Addig szunyálok egyet :D
2014. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

En azt banom h a csaj akihez mentem volna nem er ra..pedig jo lett volna kettesben..


Buliba meg nem akarok menni en nem szeretem leinni magam..

2014. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én ahová mentem volna azt 2 napja lefújták. Mondjuk teljesen érthető a dolog mert a szervező nagymamája akkor halt meg, és ilyenkor ugye gyász van, meg a családból senkinek sincs hangulata bulizni menni ami érthető. A szervező srácot is eléggé megviselte a dolog érthető ez persze teljes mértékben.


A baráti körünk nagy része erre a bulira ment volna, de sokan mondták hogy akkor mennek a másik helyre ahová hívták őket a csoporttársak vagy a kollégáik, így kb mindenki külön külön helyre fog menni. Mi a barátnőmmel és a gyerekkori haverommal úgy voltunk hogy együtt bulizunk hármasba haveroméknál és megpróbál meghívni pár arcot, de végül tegnap este azt mondta hogy akit hívott haverját az hívta őt egy házibuliba de csak őt mivel egy szabad hely van az autóba amivel letudnak menni a srác nyaralójába 5 vagy 6 autóval indulnak tudtommal, mi már nem fértünk bele a keretbe meg a nyaralójuk nagy ugyan de elég kevés férő hely van alvás miatt is, de ez csak kifogás igazából szerintem nem akarták hogy mi is menjünk.

A barátnőmmel ma reggel úgy volt hogy az ő egyik régi barátnőjével és annak párjával fogunk csavarogni és elnézünk pár helyre aztán meglátjuk mi lesz belőle, de ők is most 3 órája fújták le mivel őket is hívták valami zárt körű bulira ahová külön belépő kell amit már nem kapni és ők is csak úgy mehetnek be hogy a srác megkapta a jegyet a csaj meg mint a srác kísérője megy be.


Szóval mi a barátnőmmel úgy döntöttünk hogy itthon maradunk mert kint hideg is van, meg így legalább kettesbe tudjuk köszönteni az új évet.

Igazából annyira nem bánjuk mert mi amúgy sem vagyunk a nagy bulizósok, persze időnként eljárunk erre arra úgy havi 1-2 alkalommal a barátainkkal meg mi sokszor inkább túrázunk meg más hobbi társaságunkkal szoktunk leginkább össze ülni, de most valahogy nem kívánjuk a bulit. Amikor lefújták a házibulit igazából már nem is volt nagy kedvünk más buliba belevágni csak erőlködtünk ugye.


Beszélgettünk róla hogy a szervezőt akinek meghalt a nagyija megkeressük és öntünk belé egy kis lelket hogy legalább mi mellette legyünk, persze ha ő is így szeretné, később felhívjuk vagy írunk neki aztán meglátjuk.

2014. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Elmúlt év 364 napján nem voltam bulizni, mai már nem oszt nem szoroz!


26F

2014. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kecskeméttel az a gond, hogy nulla valamiféle színvonallal bíró szórakozóhely hely van itt. Tudom mert itt élek :-)
2014. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én 20 perc múlva indulok bulizni. Jól szétcsapom magam, hátha felszedek valami ronda k*rvát, megkoronázva vele ezt a csodás évet.
2014. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 TallandThin Boy ***** válasza:
#16 Mindenki ezt mondja a településről ahol él. :D
2014. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A buliszervezõk nagymamái megmagyarázhatatlan módon mind szilveszter elött halnak meg.
2015. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!