Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gitár tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gitár tényleg ennyire csajmágnes dolog?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, mielott nekemtámadnátok, de folyton ezt tapasztalom. A legjobb barátnőm is, van egy srác, akire eddig rá sem nézett, most, amiota megtudta, hogy tud gitározni,meg énekelni meg nemtudom, azota szinte elelvez ha meglátja a csávot, és folyton vele lóg...

Ez tényleg ilyen nagy hatással van a nőkre? Velem van a gond, hogy engem nem fog meg?

17L


2015. jan. 3. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt nem vettem észre csak neten keresztül... pedig már 2 éve gitározom :) 17/F
2015. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
fú akkor máris veszek egy gitárt,úgyis tervezem már és így is tetszem néhány lánynak,majd akkor... :DDD
2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Engem sem nagyon érdekel:) 16/L
2015. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű, kevésbé vagy romantikus alkat. De amúgy igen, egy gitáros aki ráadásul tud énekelni is, szépen. Talán Enrique Iglesias-hoz tudnám hasonlítani a romatikus lelkű nők körében.
2015. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok 15:12 csak hogy ne értsétek félre.

Úgy vágyakoznak egy ilyen srác után mint Enrique Iglesias után. :)

2015. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De mondjuk ez a fiu szerintem nem romantikus vagyis nem ugy nez ki.

Tipikusan olyan aki arra hasznalja a hangjat meg a gitarjat hogy lefektessen egy lanyt, tipikusan ilyen. Es melle folyton ilyen pimaszul mosolyog, fuj, nagyon idegesito amugy :DF

2015. jan. 3. 15:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Na ez más dolog (én vagyok az első kommentelő) én azért gitározom mert a zene az életem és imádom csinálni és énekelni is akarok :)
2015. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy csajmágnes, de általában azeneszerető lányok érdeklődését felkelti, ha szóba kerül, hogy gitározok,és jó témát nyújt :)

Amúgy azt vettem észre, hogy a lányoknak inkább az akusztikus gitár tetszik, az elektromos sajnos nem. 18/F

2015. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

dugni fogsz vele kérdező te is nyugi :$


17/L

2015. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is gitározok, de nem szoktam felvágni vele. Amikor szóba kerül és elmondom, akkor volt olyan reakció, hogy "Te gitározol?!" és egy széles mosoly a lánytól és láttam, hogy már is jobban érdeklem.

De nem ez a jellemző. Legtöbben inkább azt látják benne, hogy legalább van valami érdekesebb hobbim és nem egész nap a gép előtt ülök.

2015. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!