Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gitár tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gitár tényleg ennyire csajmágnes dolog?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, mielott nekemtámadnátok, de folyton ezt tapasztalom. A legjobb barátnőm is, van egy srác, akire eddig rá sem nézett, most, amiota megtudta, hogy tud gitározni,meg énekelni meg nemtudom, azota szinte elelvez ha meglátja a csávot, és folyton vele lóg...

Ez tényleg ilyen nagy hatással van a nőkre? Velem van a gond, hogy engem nem fog meg?

17L


2015. jan. 3. 15:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Elobb halnek meg, minthogy hozzaerjek ahhoz a gyerekhez, kulonben meg van baratom, hosszu ideje, szoval na :D

Amugy az akusztik gitaros dologgal egyetertek, szerintem is az a meno a lanyok koreben

2015. jan. 3. 15:19
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól megetette a média a fiatal búrátokat...mert nekem nem ennyit jelent a zene. Utálom a sok kis taknyot aki megtanul 2 akkordot a netről és azt hiszi, h ő mekkora sztár. Én már 10 éve tanulok gitározni, és soha nem használtam nőkkel való ismerkedésre, mert nem ezen múlik. De látod a lányok annyira nem értik ezt az egészet, h bejön...akkor meg miért ne emberkedjen a srác?
2015. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es Már bocs hogy ezt írom, de akkor nálad valami probléma van ha te ezt így látod. Egyetértek abban hogy igen sokan, nem is tudnak gitározni de játszák magukat. Viszont nem értem a "visszaélés" kifejezést, ha valaki tud, miért ne, szerintem sokkal érdekesebb az ilyen személy ( NEM vagyok csaj, se meleg (megjegyzés)), elvégre hogyan gondolkodik egy Romantikus nő???? Nos ez nem visszaélés ha bejátszod ezt a kártyát, nézd ha tetszik egy nő, nem teszel meg mindent hogy te is begyere nála?
2015. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
sorry 12-es, ez a baj a kettős képernyővel, összeolvastam a másikkal :D Közben másikon oldalon is vagyok.
2015. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Már bocsánat, de ki mondta, hogy csajozás miatt kezdtem gitározni, és két akkordot tudok? Pont az a helyzet, hogy főleg hard rockot játszom elektromoson, a lányoknak meg az akusztikuson elpengetek két akkordot és énekelek hozzá típusú nyálazás jön be, persze azért vannak kivételek...
2015. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én nem akartam leszólni azokat az embereket akik tényleg szeretnek zenélni/szeretnének megtanulni. Csak idegesít, hogy egy kalap alá vesznek a lányok azokkal akiket nem is érdekel ez az egész. Dehát a hangszergyártóknak is élnie kell valamiből. :D
2015. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

engem az akusztikus sokkal jobban beindít. utálom a tucat punk rockereket meg hard rockereket, akik azt hiszik minél hangosabb annál jobb. az igazi gitár az halkabb és dallamosabb, erre jó az akusztikus. :$


17/L

2015. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor nekem most nedvesedniük kéne minden lánynak mert akusztikus meg elektromos gitáron is játszok? :D nem ezt vettem észre a másik meg hogy nem is mutogatom meg nem vágok fel vele. 17/F
2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!