Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el az önuralmamat és megálljam hogy írjak neki vagy felhívjam?

Figyelt kérdés

előzmények nem fontosak csak annyi hogy én futottam utána mindig de azt akarom érezze hogy elveszíthet

letiltotam facebookról, letiltottama híváslistáról is, ő nem tud keresni csak én csak az önuralom állíthat meg hogy ne keressem fel és rájöjjön hogy mit veszíthet

de ez baromi nehéz lesz, mit tehetnék hogy legalább egy hónapig ne keressem? konkrét tippekre lennem szükségem hasonló helyzetű emberektől

mikor múlik el ez a kínzó érzés? nem vagyok még szerelmes belé de írtó fontos nekem :(

24/L



2015. jan. 3. 18:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy muszáj kizárnod az életedből..Főleg ha tanulnod kell.Próbálj meg arra gondolni,ne a fiúra..Tudom,hogy nehéz,de muszáj.
2015. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanígy voltam, csak én férfi létemre futottam egy lány után még 22 éves koromban.

Ki..szottúl megalázónak érzem ezt a dolgot mai fejjel. Szerintem lány létedre ne keresd a társaságát, ne írj rá és ne hívd fel.

Várd meg míg ő kezd el utánad érdeklődni. Addig próbáld meg elfoglalni magadat pl.: a hobbidal ha van, vagy olvas vagy ismerkedj valaki mással. Nekem is írhatsz, ha beszélgetni szeretnél. 25F

2015. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!