Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a pasimmal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a pasimmal, hogy boldog lehessen mással?

Figyelt kérdés

Soha nem találkoztam még hozzá foghatóval.

De, gyereket szeretne, én meg nem,(mert nekem már van 2 gyermekem az előző házasságomból) és mondtam neki, hogy én nem szeretnék, erre az volt a válasza, hogy akkor úgy is leélné velem az életét, de úgy érzem ez nem fair! Joga van a boldogsághoz, nem tudom mit tehetnék....



2015. jan. 4. 09:16
1 2 3
 11/25 NewFreeee ***** válasza:
Most csak én nem tudom értelmezni amit mondasz? A kérdésben azt írod, arra utalsz, hogy teljesen megértette, hogy nem lehet több gyereked. Most pedig azt írod, hogy még továbbra is nyüstöl ezzel... Most döntsd már el, hogy mi van, mert úgy néz ki, hogy te sem tudod. Ha meg nem lehet, akkor nem értem miért nem érti meg, hogy nem azért nem mert nem akarod, hanem azért mert nem teheted meg....
2015. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11., aki egyszer akart saját gyereket, az nem fogja egyik napról a másikra elfogadni, hogy soha életében nem szaporodhat már. Még szép, hogy reménykedik valamiben.
2015. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

En csak azt nemertem, hogy ha nem lehet gyereke, akkor mert remenykedik?

Es esett mar szo az orokbe fogadasrol?

2015. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 NewFreeee ***** válasza:
Hát gondolom sajátot szeretne és tőle. Szóval szerintem az örökbefogadás kilőve.
2015. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 NewFreeee ***** válasza:

Az azért még továbbra is érdekelne, hogy miért nem lehet.

Mindenesetre szerintem a srácnak kellene meghoznia a döntést, hogy hogyan lenne a legboldogabb. Veled gyerek nélkül, vagy valaki mással gyerekkel. Nem pedig neked...

2015. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben azt írtad, hogy nem szeretnél.
2015. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
van 2 gyermekem és a 2.nál komplikációk léptek fel, tehát nem lehet. Egy időre elegem van a pelenkázásból is.
2015. jan. 4. 10:02
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,akkor nem kell mindjárt szakítani.Hiszen ha ezért ellököd magadtól,az jobban fáj neki,mintha együtt maradtok.
2015. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Azt szeretném hogy boldog legyen. Az ember életébe a legnagyobb boldogság az gyermekei. Tapasztalatból írom.

És én ezt nem tudom neki megadni. Szóval mi most a helyes lépés? Szerettek valakit, de nem tudja megadni nektek azt amit nagyon szeretnétek. Nehéz kérdés ez...

2015. jan. 4. 10:14
 20/25 Költőnő? ***** válasza:

Nekem még mindig nem egészen tiszta...

Azt írod; NEM LEHET. Majd következő mondat EGYELŐRE eleged van a pelenkázásból is. Ez nekem eléggé azt sugallja h LEHETNE.

Most lehet v nem lehet?!

2015. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!