Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a pasimmal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a pasimmal, hogy boldog lehessen mással?

Figyelt kérdés

Soha nem találkoztam még hozzá foghatóval.

De, gyereket szeretne, én meg nem,(mert nekem már van 2 gyermekem az előző házasságomból) és mondtam neki, hogy én nem szeretnék, erre az volt a válasza, hogy akkor úgy is leélné velem az életét, de úgy érzem ez nem fair! Joga van a boldogsághoz, nem tudom mit tehetnék....



2015. jan. 4. 09:16
1 2 3
 21/25 Költőnő? ***** válasza:
Bocs, nem egyelőre hanem egy időre. De tulajdonképpen ugyanazt sugallja. Nekem legalábbis.
2015. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Egyenlőre, tehát mondjuk az unokáimat majd pelenkáznám szívesen :D ami még sok sok év.
2015. jan. 4. 10:29
 23/25 anonim ***** válasza:
Hadd döntse már el ő.
2015. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 NewFreeee ***** válasza:
Pasztmek.... Ez már nekem fáj. Most írd már le érthetően az egész AZ EGÉSZ történetet, mert ezt most krvára nem tudom értelmezni. Először nem szeretnél aztán nem lehet, aztán egyelőre, meg elfogadja aztán meggondolja magát, pelenkáznál de mégse, meg most akkor MI A FSZ VAN?!
2015. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Költőnő? ***** válasza:
Najó ez úgy katyvasz ahogy van.
2015. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!