Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy nem számít a mell?

Figyelt kérdés
Láttam, nagy a mell mizéria itt mostanság. És mondják, hogy nem a mell a döntő. De akkor miért olyan népszerű a mellnagyobbító plasztika? Mindenhol azt nyomatják, hogy a nagy mell számít. Itt is, ha kiír egy kismellű és nagymellű lány egy kérdést, képpel együtt, akkor alapból a nagymellűre kapnak, ő kap olyan választ, hogy "belédszerettem", "közéjükverném" stb. Egy nagy mell mindig szebb és izgatóbb látvány, szerintem ha választhatnának mindenki C vagy D-ést akarna. Persze az már más, hogy mindenki a barátnőjükre csorgatná a nyálát ami zavaró lenne.
2015. jan. 4. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Én a B-s mellű nőket szeretem és ez nem vicc. Egyébként meg nem a mell alapján választok partnert. 26/F
2015. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok egy nőbe, akkor leszarom magasról a mellméretét. Ha meg csak pásztázgatok, akkor csak azt nézem meg amiből több van..
2015. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Mert a nők egymásnak próbálnak tetszeni, egymással versenyeznek, hogy kié nagyobb. Cicaharcot vívnak a mellükkel.
2015. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Szerintem azért mondják hogy nemszámit mert nem akarnak megbántani, sok nö meg épp azért akkar mert szerintük nöni fog az önbizalmuk, hát mindenki eldöntheti hogy egy kb 800-1 milios mütét belefér e a büdzsébe vagy ö is azt mondja hogy nemszámit...
2015. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
nekem volt/van és lesz is kis mellű illetve nagy mellű barátnőm.. a mell méret nem befolyásol a döntésben!
2015. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

Drága kérdező!


A férfiak úgy vannak összerakva...evolóció során és a természetes kiválasztódásnak köszönhető hogy a fiúk megnézik anők mellét és a seggét...ez nem véletlen. Mellet azért hogy rendben legyen tudja szoptatni az utódokat, segget meg azért h "kiférjen a gyerek".Ne legyen a mell síkság és legyen nagyobb mint egy szúnyog csipés vagy nagyobb mint az enyém.


Nők meg az izmos emberekre hajtanak bárki mondjon bármit a nőket az vonzza...kódolva van nincs mit tenni. Nő lennék lehet nekem is elöbb kéne egy izmosabb pali mint egy gyík giliszta...



21/F Remélem segítettem :D

2015. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Lehet akármekkora egy mell ha a gazdája nem tetszik, de a kérdésre válaszolva nem hátrány ha B-s, C-s melle van egy lánynak. Azonban nem annyira meghatározó mint azt a nők hiszik.
2015. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Miért mondják a nők, hogy nem számít a farokméret?
2015. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Azért valahogy nem gondolnám, hogy manapság amikor megnéznek egy nagymellű csajt, az jár a fejükben, hogy "ejjdejólszoptatáagyerekünket".
2015. jan. 4. 15:54
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

#9


Miért nem lehet a kérdező kommentjeit felpontozni? xD

2015. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!