Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy nem számít a mell?

Figyelt kérdés
Láttam, nagy a mell mizéria itt mostanság. És mondják, hogy nem a mell a döntő. De akkor miért olyan népszerű a mellnagyobbító plasztika? Mindenhol azt nyomatják, hogy a nagy mell számít. Itt is, ha kiír egy kismellű és nagymellű lány egy kérdést, képpel együtt, akkor alapból a nagymellűre kapnak, ő kap olyan választ, hogy "belédszerettem", "közéjükverném" stb. Egy nagy mell mindig szebb és izgatóbb látvány, szerintem ha választhatnának mindenki C vagy D-ést akarna. Persze az már más, hogy mindenki a barátnőjükre csorgatná a nyálát ami zavaró lenne.
2015. jan. 4. 15:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nekem a kis mell tetszik jobban.
2015. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
58%

A mellnagyobbító plasztikat a nok eroltetik.

Rengeteg nő van akinek van baratja megis plasztikaztatni akar.

2015. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Persze, de azért a pasijaik nem is esnek mély bánatba ha másnap reggel C-s mérettel ébred a barátnőjük. Ezek a lányok nem maguk miatt csináltatják. Nagy mellel könnyű felhívni a férfiak figyelmét.
2015. jan. 4. 16:14
 14/27 anonim ***** válasza:

Viszont ezek a lanyok ugyanúgy nem lennenek rosszul ha a baratjuknak villamgyorsan 20 centis farka es tökeletes teste teremtődne. De enelkul is összejönnek velük..


Egyebkent amelyik nő a melleivel akarja a figyelmet felhívni az meg is erdemli a felszines pasikat.

2015. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#14 Ebbe olyan so belekötnivaló van... kezdve a farok mértettel. Tudod, nem attól izgulunk fel, hogy a méhszájunkbat bsszátok. :) A vastagsága akkor már inkább számít, mint a hosszúsága. Van, akinek egyenesen fájdamas, vagy semmi sem érez, ha túl "nagy".

Aztán, vannak, akik nem tehetnek róla, de drabális mellük van. Nem ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet, de nem tudják nem felhívni magukra afigyelmet, mert olyan nagyok a lányok. :D

2015. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

15-ös

Pont ezert irtam ezt a peldat. Ahogy sok lany a nagy farkat úgy sok ferfi a nagy mellett se szereti mert az eseteg nagyreszeben lóg.


Az hogy valakinek termeszetesen nagy melle van es az hogy valaki meg a szilikon csöcsökön kívül semmit nem tud felmutatni ami erdekesse teheti,meg teljesen mas kategória

2015. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Bocs de hány éves vagy? Mert azok a szavak amikre ahol adsz, aozk azt sugallják, hogy nagyon fiatal lehetsz, vagy nagyon éretlen.

Vagy nagyon rosszul értelmezed a dolgokat.

2015. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

32/f Nekem tényleg nem számít milyen, átlagos teljesen megfelel. Persze ha átlagon aluli az valamilyen szinten csalódottsággal töltene el, vagy nem tudom, nem volt még ilyen barátnőm. De ezért senkit nem hagynék el, ha emellett szeretem és szerelmes vagyok bele.


Másik a plasztikáról, nem egy embert ismerek ahol a nő mondogatja, erőlteti a mellplasztikát, férfi meg csak legyint persze hogy mások azt nézegessék, nekem így is megfelel. Szóval ez a nők részéről van eltúlozva, erőltetve.

2015. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Kis mellem van és utálom, barátom azt mondja imádja, belőlünk kiindulva nem a pasik erőltetik a plasztikát.

Egyébként a farokméret-témára annyit mondanék, hogy a mostani barátomnak jelentősen kisebb mint az exemnek, és ezerszer jobb most vele a szex, nem kerülget a sírás az elején, és nem vérzek minden alkalommal. Nekem nem kéne nagy farok soha többé...

2015. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
# 9 mert nem tudatos, te állat :D
2015. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!