Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a férfiak, hogy nem számít a mell?

Figyelt kérdés
Láttam, nagy a mell mizéria itt mostanság. És mondják, hogy nem a mell a döntő. De akkor miért olyan népszerű a mellnagyobbító plasztika? Mindenhol azt nyomatják, hogy a nagy mell számít. Itt is, ha kiír egy kismellű és nagymellű lány egy kérdést, képpel együtt, akkor alapból a nagymellűre kapnak, ő kap olyan választ, hogy "belédszerettem", "közéjükverném" stb. Egy nagy mell mindig szebb és izgatóbb látvány, szerintem ha választhatnának mindenki C vagy D-ést akarna. Persze az már más, hogy mindenki a barátnőjükre csorgatná a nyálát ami zavaró lenne.
2015. jan. 4. 15:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mer' nem számít. Elég a kis mell bőven.
2015. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
4%

1. Miért mondják azt a nők, hogy nem számít a farokméret?

2. Miért mondják azt a nők, hogy nem számít a pénztárcavastagság?

3. Miért mondják azt a nők, hogy nem számít a külső?

4. Miért mondják azt a nők, hogy nem számít a férfi népszerűsége a lányok között?

Stb.

2015. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
#22, írjál ki ezekről kérdést, nem itt kell megválaszolni ezeket, köszi.
2015. jan. 4. 19:07
 24/27 anonim ***** válasza:
#23: Értelmes válasz sosem érkezett rájuk eddig sem, és lám, most sem. :)
2015. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23 Van sosem akartad észrevenni. :)
2015. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Fiu: minél nagyobb annál jobb

Férfi: szinte mindegy, inkább a formás hátsó a döntő

2015. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Rágalom, nem kell nekem C vagy D, jó lesz a nagyobb is.


Egyébként vannak, akik inkább a formára mennek, feszes legyen, ne lógjon, mások a méretre, ezért van, hogy sokan a kisebbet szeretik. Van az a típus, aki a kislányos, szende nőket szereti, ahhoz a képhez nem illik a hatalmas mell.


Az pedig abszurd, hogy a fiút és a férfit az különbözteti meg, hogy a mellméretet vagy a feneket nézi. Inkább a felelősség és a tettek kérdése, ami független az ízléstől.

2015. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!