Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhatott tőlem?

Mit akarhatott tőlem?

Figyelt kérdés

Munkát keresek, jó ideje interjúról interjúra járok, de eddig semmi.

Tegnap felkeresett egy fiatal srác (26-28 éves), hogy tudna nekem segíteni, de személyesen kell beszélnünk. Előadott egy sztorit, hogy ő egy ilyen meg olyan cégnél dolgozik, ezzel meg azzal foglalkoznak, meg hasonló sablon blablablabla.

Az eddigi munkatapasztalataim felől alig érdeklődött, csak arról, hány nyelven beszélek, hová jártam iskolába, meg hasonlók. Jah, és a hajam érdekelte, meg a szemem színe nagyon.

Már találkozáskor is gyanús volt, a viselkedése, öltözködése, beszédstílusa alapján 5 perc után leesett, semmi köze ahhoz a céghez, amiről papol (gyönyörű férfi volt egyébként), és át akar vágni, de hagytam, hagy fejezze be a mondandóját, ha pénzt akar, aláírást, meg egyebet, majd lekoptatom. Semmi ilyesmit nem kért.

2 órát vett el az életemből a kamuinterjúzással.

Otthon persze megkértem a páromat meg apukámat, akik jobban otthon vannak az ilyesmiben, nézzenek kicsit utána az illetőnek meg a cégnek. Így derült ki, semmi nem igaz a kiselőadásból, amit lenyomott.

Facebook-on keresett meg egyébként, amikor egy városon belüli munkakereséssel foglalkozó csoportban osztottam meg, hogy milyen munkát keresek.

Kapcsolatot, vagy alkalmi szexet szintén biztosan nem akart, ő házas, nekem barátom van.

Azóta még egyszer rám írt, hogy "szia", de semmi többet.


Mi a jó fenét akart tőlem?


2014. okt. 13. 17:10
 1/2 A kérdező kommentje:

Jah, és ami még meglepett: A zenei ízlésem is nagyon érdekelte, valamint hogy tetszenek e a hosszú hajú pasik, mert véletlenül ő is pont zenész, hallgassam meg a bandájukat, stb.

(Ez a része mondjuk igaz)

2014. okt. 13. 17:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Rád akart hajtani..ennyi.Függetlenül attól hogy van felesége avagy sem..
2014. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!