Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
A barátommal ma megbeszéltük hogy találkozunk,de végül nem lett belőlle semmi!Mert én kértem hogy jöjjön át elébem ne én menjek egyedüla város szélén lakik,ő pedig azt mondta sokat dolgozott.Nekem meg magam nem volt kedvem menni és irtam neki,meg hivtam is.De még csaka telefonjára se reagál kikapcsolta.
2015. jan. 11. 02:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tragédia. Nem találkoztatok és akkor? Találkoztok holnap vagy két nappal később.
2015. jan. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elég gáz,hogy nem megy eléd ha félsz egyedül menni..az én párom mindig elém jön/elkísér ha megyek dolgozni,mert elég sz.ar környéken dolgozom,volt,hogy leszólítottak,követtek. Félek. És 24 órás meló után is jön. A fáradtság nem kifogás ilyen esetben. Ha a lábamon alig állnék is oda mennék,ha kérné..ha pasi lennék. A másik,hogy kikapcsolta a telót..a legnagyobb bunkóság,hogy ezek után még esélyt sem ad,hogy megbeszéljétek. Biztos kell neked ez a fiú?
2015. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

És újabb példája, hogy milyen jól tudtok ti párt választani, csajok. :D


Én a helyedben kidobnám. Nem azért, mert kikapcsolta a telefont, hanem mert ezzel azt jelképezi, hogy konkrétan telibesz*rja, hogy mi van veled. És ha most megcsinálta, akkor megcsinálja mégegyszer.

2015. jan. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!