Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnetek ezt a szituaciot? 22L

Figyelt kérdés

Az evfolyamtarsaim kozul van nehany baratnom, akikkel ugy ereztem jol kijovok, de kiderult hogy a hatam mogott mindenfele elitelendo jelzovel itelnek, ami hazugsag. Miert csinaljak ezt, hogy valotlansagokat terjesztenek rolam.

Miota meg tudtam azota megszuntettem veluk a baratsagot.



2015. jan. 15. 23:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem allok veluk szoba es minden honnan letiltottam es toroltem oket. Annyit kerdeztem meg az egyikojuktol, hogy valotlansagot miert mondanak rolam, erre nekem ugrott hogy azt mondanak amit akarnak..meg ok voltak agresszivek velem szemben. Koszonom a megnyugtato szavakat. En nem vagyok hangos eroszakos tipus, meg mondom oszinten meg ezek utan en felek toluk.
2015. jan. 16. 00:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondok egy látásmódot. A nők olyanok hogy ha 3-an vannak akkor az egyiket kibeszélik a háta mögött (nem tudom miért).

Fiúknál is előfordul (igen fiúknál mert egy férfi szembe mondja neked ha baja van), hogy kibeszélik a másikat de jóval ritkább. Nem ritka hogy egy lánynak/nőnek több a fiú barátja mint a lány.

Egyébként ilyen az emberi természet. Akiben már egy kicsit több rosszindulat van az már fúrja a másikat.

(ha nekem valami bajom van azt a másik szemébe mondom, és nem értem hogy miért jobb valakit kibeszélni mint a szemébe mondani a véleményed)

2015. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!