Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a kapcsolatnak? 23/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak? 23/N

Figyelt kérdés

2 év után úgy érzem mintha párom változott volna. Már nem érdekli, hogy tetszen nekem, nem gondolja komolyan, de mondja hogy elmegy megmutatja magát a lányoknak... ezt viccesre veszi és a kapcsolatunk elején is viccelődtünk ilyenekkel, de mintha komolyan mondaná úgy tűnik nekem.

A szexuális életünk soha nem volt megfelelő, 5 percnél nem tartott tovább egy aktus sem... én hiába olvasok utána és mondom el neki, hogy hogyan kéne változtatni ezen, mintha meg sem hallaná...

Ezek ellenére szeretjük egymást és ugyanolyan odaadó és ugyanúgy figyel rám, mint korábban, de néha elgondolkozom ezen, hogy talán nem illünk össze?



2015. jan. 21. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem :/ bocs jobbat érdemelsz
2015. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vele beszélgess erről mert ha sokáig őrlődsz magadban, hogy talán nem illetek össze és közben nem oldódnak meg a dolgok amik zavarnak akkor előbb-utóbb komolyan úgy érzed majd, hogy nem akarsz már vele lenni mert mással biztosan jobb lenne.
2015. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy van vele hogy már megszerzett és akkor minek hajtani, csak elvan. A legjobb megoldás, hogy beszélsz vele erről, ne csak mások véleményére hallgass, mert kívülállóként nem tuják teljes mértékben átérezni a helyzetet.
2015. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok negatívumot leírtál a kapcsolatotokról.Mindenképpen beszéljétek meg hiszen lassan már nincs miből leadni és döntened kell!
2015. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé úgy tűnik, hogy nem illetek össze... de szerintem nem ő változott, hanem eleve nem volt hozzád illő, csak a rózsaszín köd elvakítja az ember látását....
2015. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Adam9024 ***** válasza:
34%
Ha már ilyenen gondolkozol akkor nagyon nem oké. Szerintem felejtsd el a palit, én személy szerint igyekszem mindent megtenni ,hogy a páromnak tökéletes legyen az aktus és a kapcsolatunk is. :) További véleményt már csak privátban. :)
2015. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket!
2015. jan. 21. 15:17
 8/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha beszéltél vele erről és nem képes tenni azért, hogy jobb legyen neked, akkor nincs miért vele maradnod. Lehet most még nem vagy boldogtalan mellette, de később azzá válsz.
2015. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"én hiába olvasok utána és mondom el neki, hogy hogyan kéne változtatni ezen, mintha meg sem hallaná..."

"Ezek ellenére szeretjük egymást és ugyanolyan odaadó és ugyanúgy figyel rám, mint korábban"


Ez a 2 dolog azért üti egymást..Legalább is ami a szexet illeti..Ha ugyan ugy figyelne rád,és odaadó lenne akkor a szexben is ilyennek kéne lennie..


Szerintem beszélgess el vele,hogy ezen igen is változtatnia kéne,ha már szeret..Hisz ez lenne a normális.

2015. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igaz, ezt leszámítva értettem...

Mindenképp beszélek vele, mert ez így nem jó nekem...

2015. jan. 21. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!