Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A buliban miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buliban miért nem akarnak velem ismerkedni a fiúk?

Figyelt kérdés
Szinte bizonyos, hogy az eléggé duci vagy a topisabban öltözködő baratnőimhez mennek oda a fiúk, hozzám meg nem. pedig szép vagyok, nem nagyképűsködni akarok, de sportolok és az alakom is jó, az arcom is szép, táncolni is tudok. ezért nem értem miért nem akarnak velem táncolni, ismerkedni a fiúk. nem tizenéves vagyok, ezért foglalkoztat már ez a dolog ennyire, hogy kiírtam ide.

2015. jan. 26. 02:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert az az elfogyaztható mennyiségű alkohol, amitől már szépnek látnak már halálos lenne...

Ilyen egyszerű ez.

2015. jan. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja vagy várjunk nen te vagy a duci, de a nagyképű igen :D
2015. jan. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát jah.

Nem egy olyan nőismerősöm van, aki olyan nagyképű mint az állat, szóba se áll bárkivel, de benne az a kép van, h ő egy marha egyszerű, aranyos, normális lány, akinek egyáltalán nincsenek nagy igényei(közben meg ha a ffi nem a 300-bol GB, akkor még csak vissza se köszön).

Aztán belőle is simán kinézem, h ide jár a GYK-ra kérdezni, h miért nem kell a férfiaknak?

2015. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi, valószínű velem van a hiba, csak nem egészen pontosan tudom, hogy mi. Megpróbálok egyszer sokkal visszafogottabb lenni ruha, smink terén, hátha bejön. A húgodnak ezt már javasoltad amúgy? ő volt már úgy, hogy sikerrel járt már miután változtatott?

amúgy lehet, hogy nagyképű a viselkedésem, csak se nekem, sem a baratnőimnek nem tűnik fel, megkérem majd a barátnőmet, hogy készítsen titokban egy felvételt rólam, másnap meg popcorn mellett kielemezzük :D

2015. jan. 26. 08:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Amit az előzőek is írtak, hogy "félnek" tőled. Félnek az elutasítástól.


2. Ha vegyes a baráti társasággal érkezel valahova, akkor hihetik azt is, hogy barátod van. Sokan ezért nem mernek odamenni ismeretlenül egy lányhoz/nőhöz.


3. Hasonló a másodikhoz. Mivel jól nézel ki hihetik, hogy van barátod.


4. A barátnőidtől tartanak, mert szeretik lekoptatni azokat akik hajlandóak lennének odamenni hozzád.

2015. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hova lesz legkozelebb buliba,en felszednelek.
2015. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

Takacs Laszlo 15

Neked aztán nagyon viszkethet!

2015. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!