Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rosszindulatú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rosszindulatú a legtöbb srác ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Szerintük a lányok csak akkor lépnek ki egy kapcsolatból, ha már megvan a másik, csak azért vannak kapcsolatban, hogy legyen, csak rá akarnak valakire akaszkodni, aki alájuk nyal, stb.

Vagy csak magukból indulnak ki, mert így szeretnének élni?


2015. jan. 26. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Tapasztalat babám, tapasztalat...
2015. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
közöd? 8)
2015. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatok miatt vagyok ilyen.
2015. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazábol nem rossz indulatúak, csakhogy ennek az oldalnak ez a témaköre a válaszolók számára csak laza szórakoztató délutáni beszólogatás.

2015. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 És feltételezem reprezentatív minta alapján ítéltek...
2015. jan. 26. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert tévednek. A lányok akkor is elhagyják a fiút, ha annak elfogy a pénze, nem feltétlenül kell ehhez másik pénisz.
2015. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert arc nélkül lehet oltogatni bárkit akit akarsz. "Megalázhatod" az összes lányt aki egy kicsit és "r**ancos" vagy "túlérzelmes". Kihányhatod a napok/hetek óta magadban tartott feszültséget egy vadidegen "butuska" kérdésére és megmutathatja, hogy most Ő az Alfahím.


Bocs elragadtattam magam.

2015. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hogy roha*nál meg, szakadna a nyakadba egy, mázsa sz*ar!

Nem vagyok én rosszindulatú!!!

Mert a legtöbb tényleg csak akkor lép ki amikor már megvan a másik, mert a legtöbbnek tényleg csak azért kell kapcsolat hogy legyen, mert a legtöbb szereti ha alányalnak!

100-ból 7,4567382 lány nem ilyen!

2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a lányok is rosszindulatúak.
2015. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem rosszindulat, és nem magunkból indulunk ki. Abból indulunk ki, amut minden nap látunk, és tapasztalunk a részetekről, többségetek erkölcsileg és emberileg is egy hatalmas nulla és én már rohadtul belefáradtam az elenyésző kivétel keresgélésébe.
2015. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!