Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az ilyen lányokat fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen lányokat fogom ki folyton, miért ez a sok csalódás?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul érzem magam itt belül hogy az leírhatatlan.


Már megint egy újabb csalódás.

Volt egy lány, 3 szor küldött el, ismétlem ő küldött el háromszor, aztán megint csak ő sírta vissza magát háromszor (konkrétan egyszer egy óráig vigasztaltam miután kiadta az utam... csak miért nem beszélek vele ...) Ezidő alatt voltam nála is párszor, nem , nem volt szex , entyempentyem, d mindig egymás karjaiban kötöttünk ki, hogy simogassam... meg jajj de rossz volt nélkülem, amikor mosoly szünet volt miatta, a végén kézenfogva kísértem mindig haza... ezt is ő kezdeményezte, mert nem bírta már. Errefel, most ő nem érzi a rózsaszín ködöt.... kérdem én eddig mi volt akkor? Miért fogom ki mindig az ilyen lányokat? Tényleg csak játszott velem? Vallásos létére?


Az előtte lévő lány.... jó velem beszélni, ha velem van megnyugszik, élvezi a társaságom... ja de nem kellek neki.. tehát itt is lelki szemetesnek jó vagyok ? (az előző barátja csak annyira készítette ki hogy majdnem pszichológushoz is kellett mennie... )


Miért fogom ki mindig az ilyen lányokat? Ez valami szabályszerűség, hogy nekem nem jár senki? Soha az életben nem volt senkim, és ez elmondhatatlanul rossz érzés.


Én rontok el mindig mindent?


25F


2015. jan. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én ugyanezt kérdem csak én nő vagyok.
2015. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Friendzone, friendzone everywhere..
2015. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, kerülni kell azokat akik lelki szemetesládának használnak, tehát kerülni kell a nyomorultakat. Jó ez így durva, de tényleg jobban jár az ember, már, ha érdekelt abban, hogy valaha is igazán boldog legyen.


Hidd el, én már voltam "sérült" lánnyal, eleinte csak beszélgettünk, aztán elsírta, hogy milyen rossz neki a mostani párjával, összejöttünk, random kiakadt dolgokon, állandóan zsarnokoskodott felettem, nem volt jó semmi sehogy soha... Szóval, aki rosszul érzi magát az általában igenis tehet az állapotáról és ennek tudatában inkább olyan lányokat kell keresni akik élvezik az életet, persze ehhez neked is tökösnek kell lenni :)

2015. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én meg odáig se jutok el, hogy egyáltalán megszeressenek. Sajnos ilyen világot élünk, nagyon nehéz olyan embert találni, aki normális, és aki beléd is tud szeretni.
2015. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Az első csaj esetében szerintem egyáltalán nem volt rózsaszín köd. Ha lett volna, nem küldött volna el egyszer sem. Arról meg te tehetsz, hogy visszafogadtad. Nem érdemes, mert ami nem működik, nem kell erőltetni. Szerintem simán csak szeretetéhes... észrevetted rajta, hogy nem szereti saját magát?

A másodikkal kapcsolatban meg annyit, hogy nem feltétlen párkapcsolatot akar mindenki, lehet, hogy csak haverságot vagy barátságot. Ha téged nem hoz lázba egy nő nőként, akkor nyilván nem jössz össze vele, nem?

Hogy miért ilyeneket fogsz ki? Hasonló hasonlót vonz. A lelkiekben keresd a választ, nézz magadba.

2015. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!