Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy a férjem soha nem csókolna meg de megsem őlel a szexről ne is beszéljünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okoza vagy miváltsa ki belőle azt hogy soha nemcsókol meg de őlelni az kb 1 hónapban egyszer hozzá teszem hogy nagyon ápolt igényes csajszi vagyok egyszóval nem értem mi lehet a baj!!! A szex pedig szinte veszekedésbe torkollik úgy hogy az megint csak nem létezik pedig fiatal egészséges nő vagyok aki a szerelemre a csókokra a szenvedélyre született ennyi!!! Lehet hogy túl sok a korkülönbség de nem hiszem!!! Ha valaki járt már így ő mit következtetett és mit tett érte!!

2015. jan. 27. 23:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát pedig tévedtél mert neki nincs nagy iskolája a nyolc általánoson kívűl de cégei vannak!!! Engem pedig ki vet a suliból úgy hogy ennyi!!!
2015. jan. 27. 23:18
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem érettségiztél le?
2015. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne érezd sértésnek, csak a helyzetre tipizáltan írom, nem a Ti konkrét esetetekre.


Ha cégei vannak, akkor az élet iskoláját járja összességében sikeresen, ez esetben is lehet, hogy a Te szellemi kvalitásaidat lényegesen szintje alattinak érzi, és már csak azért sem tekint egyenrangú társnak, mert gondoskodására szorulsz. Ez esetben könnyebben be is csajozhat, mondván, hogy kénytelen vagy tűrni, és azért sem közeledik hozzád, mert máshol lecsapolják.

2015. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
És téged most is ő tart el lényegében, vagy azért dolgozol is valamit?
2015. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
senki sem vágja le hogy cigányok?
2015. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Noren1989 ***** válasza:
Szóljál egy gádzsinak, az majd elintéz ;)
2015. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Tévedtél mikor azt írtad, hogy cigányok vagyunk mert tudomásom szerint ott a lányok kb 13,14 évesen férjhez mennek és kb szülnek 5 gyereket!! Nekem még nincs gyerekem 23 éves vagyok ő 42 lesz!! És igen nem tudtam megszerezni az éretségit mert ki vet a suliból!!! Most már bánok mindent mert az életem oda veszet ennyi év alat analfabéta lettem és ezért gyűlölöm saját magam de ahelyett, hogy itt a sulirol beszélnénk a házaságomrol van szó!! Nem szerenénk úgy isten igazából mindent le írni mert bajom is lehet belőle egy könyv írod hatna annyi mindent tudnék írni de nem írhatok!!! És mindenki megértené, hogy ez nekem milyen fájdalmas de tudom hogy én vagyok a leghibásab mert bele mentem egy ilyen házaságba!!! :(
2015. jan. 28. 09:48
 18/25 A kérdező kommentje:
Sajna nem dolgozok mert nem engedi ő szerinte az ciki ha egy nő dolgozk az a férfiak dolga!!! Én szívesen menék akár suliba vagy dolgozni mert jó kapcsolatai vanak ahová mehetnék dolgozni de ő ere azt mongy nem kell nincs rászorulva meg különben is ott fiatal férfiak vanak még a végén meg basznak!!! Pedig van jógsim kocsim Audi mehetek ide oda csak nem mindenhova!!! Márkás holmikba drága ékszerekbe öltöztet de inkább ez ne lenne csak tudnám hogy szeret meg meg ölelgetne csókolgatna szeretkezne hébe hóba és majd lenne egy közös gyerekünk ez olyan nagy kérés ez nem kerül pénzbe :(
2015. jan. 28. 10:40
 19/25 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én sem hiszem el, hogy nem vagytok cigányok - azokra jellemző ez. Ha mégis fehérek vagytok, akkor az csak egyszerű pigmenthiány, a véretek úgyis az.
2015. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Háttttezzzz.....


Kedves Kérdező!

Ritkán mondok ilyent hölgynek, de ez a pasi kiérdemelte, hogy megcsald. Keress magadnak egy szeretőt.

2015. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!