Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy a férjem soha nem csókolna meg de megsem őlel a szexről ne is beszéljünk?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi okoza vagy miváltsa ki belőle azt hogy soha nemcsókol meg de őlelni az kb 1 hónapban egyszer hozzá teszem hogy nagyon ápolt igényes csajszi vagyok egyszóval nem értem mi lehet a baj!!! A szex pedig szinte veszekedésbe torkollik úgy hogy az megint csak nem létezik pedig fiatal egészséges nő vagyok aki a szerelemre a csókokra a szenvedélyre született ennyi!!! Lehet hogy túl sok a korkülönbség de nem hiszem!!! Ha valaki járt már így ő mit következtetett és mit tett érte!!

2015. jan. 27. 23:00
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Igazad van megérdemelné hogy megcsaljam de nem megy!!! Ja és igen fehérek vagyunk nem pedig cigányok ott ilyen házaság nincs ott mind a ketten egy idősek szoktak leni vagy mi a fene nem is érdekelnek a cigányok!!! De itt most nem eről van szó hanem van egy kérdésem és még normális segítő választ nem kaptam😢
2015. febr. 16. 09:42
 22/25 anonim ***** válasza:

Megis mit varsz?

Vagy tűröd,vagy megcsalod vagy elhagyod. Ezek az opciok. Megprobalkozhatsz szexualpszichologussal de abba nem hiszem hogy belemegy.

2015. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az életkorából fakad, hogy egyre inaktívabb szexuálisan, de lehet az is, hogy meleg és csak arra kellettél, hogy legyen felesége mert már 10éve basztatják hogy nincs felesége és még nem coming out-olt mert nem fér bele a világnézetébe és a róla kialakított képbe. De lehet, hogy egy panaszos beszélgetésben eltudnád neki mondani, hogy nem érzed a szeretetét és ő egyből kimutatja vagy elváltok és ..............
2015. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy rádunt. Vagy annyira fáradt a munkában, hogy a szexre már nincs energiája. Sok nő ezt nem hiszi el, de a pasiknál a libidóra kihatással van a sok és fárasztó munka. Még akkor is ha az nem fizikai hanem szellemi.

De! Egy régi mondás szerint: Nincs fáradt férfi csak ügyetlen nő!

Szoktál kezdeményezni? Öltözködj neki szexisen! Viselkedj k .ur ..vás an otthol! Szinte minden pasi szereti.

2015. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek végre valakik tudtak tanácsot adni ami jó😊😊😊😊
2015. márc. 5. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!