Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok, hogy szerezze kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok, hogy szerezze kamu barátnőt? A szüleim miatt kéne.17F

Figyelt kérdés

Anyáék ,már azt hiszik homoszexuális vagyok, mivel még nem volt senkim ezért kéne.


De én hiába próbálkozok nem jön össze. Nekem már kis híján mindegy lenne ki csak velem legyen.


2015. jan. 28. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire ne akarj megfelelni a környezetednek! Kamubarátnő? Hogy ne szóljanak meg? Ez elég szánalmas, nem gondolod? Szerintem mondd meg, hogy semmi közük a magánéletedhez. És keresd továbbra is a társad, majd megérkezik egyszer! De azért lenni valakivel, hogy ne legyél egyedül... nagyon gáz.
2015. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig egy szóval nem mondták, hogy meleg lennék emiatt... kicsit érdekes a szüleid felfogása.

17/f

2015. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, hogy nem volt 17 évesen baratnőd. A szüleid felfogása meg kicsit érdekes.
2015. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gyémántlány ***** válasza:

Mondd meg a szüleidnek, hogy nem, nem vagy meleg, csak egyszerűen még nem találtál megfelelő lányt.

Ha ezt nem tartod jónak, kérd meg egy lány barátodat, hogy játssza el a barátnőd szerepét egy estére, amíg elviszed bemutatni.

De én azt mondom, legjobb az egyenes út, beszélj velük őszintén, ha nem működik, hagyd a francba. Nem kötelességed a szexualitásodat bizonygatni nekik!

2015. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!