Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy még sosem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy még sosem voltam részeg és egyszer sem cigiztem még? 21/L

Figyelt kérdés
Szerencsére kinőttem már a tinédzserkorból. Szerintem szánalmas meg nevetséges azt látni, hogy minden buliban leisszák magukat és cigiznek. Azt hiszik ettől valakik, többek, felnőttesebbek?
2015. jan. 30. 21:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%

Azt hittem magadról fogsz kérdezni, erre látom csak embereket ítélsz el akiket nem is ismersz...

Amúgy nem furcsa...mások vagyunk.

2015. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
46%

vagy csak jól akarják érezni magukat :) nem kell,asztalon táncoló ku>**rvának lenni,de ez is szánalmas hozzá állás.


azt hiszed mert nem ittál cigiztél soha,máris értékelhető ember vagy ?:D tévedsz :)

2015. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond hogy nem iszol meg hogy nem cigizel! 25/F
2015. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

"Jól" akarják magukat érezni....

Bár nem tudom részegségben mi a jó..

Én személy szerint rühellem.

Nem furcsa, bár kiprobálhattad volna alkoholt( mármint egy kicsit, míg nem üt be mint egy tobi-komi-cuki).

18F

2015. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszik azt. Én sem azért csináltam, mert ezzel felnőttebbnek gondolnám magam. Minden életkornak megvan a maga szépsége. És nem vagyunk egyformák. Azért, mert te soha nem tapasztaltad meg még nem kell lenézni másokat. Főleg úgy, hogy te sosem próbáltad:) ez plusz tapasztalat szerintem. De semmiképp nem az a cél, hogy ezzel kitűnjön valaki, hanem hogy jól érezze magát. Legalábbis legtöbb esetben.
2015. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
nem egyátalán nm furcsa, sőt még jobb is hogy nm teszed magad tönkre az ilyen hülyeségekkel!!! 19/F
2015. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Miért ítélnék? Meg van róla a véleményem. Sosem értettem, hogy pl. a cigiben mi a jó? Mi a haszna? Mert nem tudok róla, hogy lenne. És még fizetnek is azért, hogy tönkremenjen az egészségük. :D
2015. jan. 30. 21:23
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Azért isznak, hogy a társaságba tartozzanak. A legtöbben így próbálják ki a cigit. Alkohol meg ellazít, spec. én is néha szeretek nagyon berugni. Mindenkinek más az értékrendje. Egyébként furcsa, hogy a kérdésre válaszoljak.
2015. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%

Nagy szórakozás van abban, hogy leiszod magad hányásig... A cigizésben mégtöbb értelmet látok... Gyakorlatilag egy függőség, egy pitiáner, kínos függőség. Nem tudják lerakni azt a szart, rá vannak szokva. Tüdőkapacitást teljesen rondja, a fizikumot is, az egészséget főleg... Meg, ha ez nem elég, milyen dolog az, hogy 0-24ig rohadt büdös a pofád..?


Nem Te vagy furcsa, Te normális vagy. A többi, akik ezt csinálják (a fiatalság 95%a) az eszetlen

2015. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%
szia macskásnéni
2015. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!