Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy még sosem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy még sosem voltam részeg és egyszer sem cigiztem még? 21/L

Figyelt kérdés
Szerencsére kinőttem már a tinédzserkorból. Szerintem szánalmas meg nevetséges azt látni, hogy minden buliban leisszák magukat és cigiznek. Azt hiszik ettől valakik, többek, felnőttesebbek?
2015. jan. 30. 21:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A piálásról meg annyit, hogy szerintem annál rosszabb látvány nincs mikor egy csaj úgy berúg, hogy magáról egyáltalán nem tud. De ugyanez érvényes a fiúkra.
2015. jan. 30. 21:25
 12/33 TallandThin Boy ***** válasza:
Ilyen párt szeretnék, mint Te. Legalább nem vesznénk össze, hogy nem akarok veled elmenni beb*szni.
2015. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
#12-es, erről jut eszembe, hogy múltkor hallottam olyan párról akik a gyereküket is viszik a kocsmába, mikor mennek alkoholizálni. :D Szép családi idill.
2015. jan. 30. 21:31
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak egy széljegyzet: azért az absztinencia és a "nem tud magáról" szint között van pár árnyalat. Szoktam én is bátrabbra, mosolygósabbra inni magam, ettől függetlenül sem többet, sem kevesebbet nem érek emberileg, mint te.
2015. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Most azt várod, hogy dícsérjenek agyon az emberek, hogy, mint egy szent szűz nem ittál és nem cigiztél soha? Hát nem!! Mindenkinek megvan a maga élete, életfelfogása, és nem kell ezzel dicsekedni. Szóval nyugi van, nagyon ügyes vagy, de ettől nem leszel több semmivel annál aki már próbálta.
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Én se voltam még részeg, előbb elalszom az alkoholtól, cigire meg sose vágytam, fáj és bekönnyezik a szemem tőle, úgyhogy még társkeresésnél is szempont, hogy ne dohányozzon a másik fél se.
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 TallandThin Boy ***** válasza:
#13 Ez undorító. És az ilyenek miatt lesz egyre kevesebb normális ember, mert amelyik kisgyereket kocsmába hordják a szülei, az már sosem fog normális gyereket nevelni. Így fog elveszni az emberiség. Előre félek.
2015. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

14,15

Mondtam én egy szóval is, hogy értékesebb lennék? Nem tudom miből veszitek le ezt, de gratulálok nektek. Nem kell ennyire magatokra venni. És nem is arról írtam, hogy az lenne a gond ha valaki iszik.

2015. jan. 30. 21:39
 19/33 anonim ***** válasza:
58%

nem furcsa, de ugye tudod, hogy ettől még egy senki vagy?!

h ü l y e p i c s a

2015. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudod úgy jött le ez az egész mintha fényeznéd magad, hogy márpedig te "jókislány" vagy ezzel a romlott társadalommal szemben. Ezt meg utálom ne haragudj.
2015. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!