Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, hogy még sosem voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy még sosem voltam részeg és egyszer sem cigiztem még? 21/L

Figyelt kérdés
Szerencsére kinőttem már a tinédzserkorból. Szerintem szánalmas meg nevetséges azt látni, hogy minden buliban leisszák magukat és cigiznek. Azt hiszik ettől valakik, többek, felnőttesebbek?
2015. jan. 30. 21:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
67%
Egyesekből hogy süt a rosszindulat, szánalom. De csak azért, mert magukra ismertek a rossz szokásaikban.
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

furcsa?

igen,az.

az,mert a legtöbb ember,fiatalon minimum egyszer beleszív egy cigibe,és iszik,ha nem is merev részegségig,de 'megárt' neki minimum egyszer.(főleg,ha nem tudja,mennyit bír az alkoholból,márpedig először senki se tudja)

ezek után még mindig simán dönthet úgy,hogy neki ez nem jó,nem is csinálja többet.

és ebben én nem látok különösebb húúú de nagy eget rengető problémát.

tapasztalat...ennyi.


"szánalmas meg nevetséges azt látni, hogy minden buliban leisszák magukat és cigiznek. "

nem feltétlen totális részegség van a bulizók körében sem.abban meg nem látok gondot,hogy fiatalon valaki megiszik x mennyiséget időnként 1-1buliban,ha nem válik alkesszé,és senkinek se árt..


te szoktál bulizni? vagy az sem tetszik?

mert ha nem,az sem gond,de attól még az se az,ha valaki szereti.


a cigi meg egy más téma. én dohányzom, és nem vagyok rá büszke. azt hiszem,gyenge az akaraterőm,hogy letegyem.eddig az volt. de nem is bátorítanék senkit a cigire,ahogyan soha nem is tettem.


nem felnőttesebb. de én mondjuk elég hamar belecsöppentem a bulik,és az alkohol világába.(nem,nem vagyok alkesz..) és sose felejtem el,a hozzád hasonló felfogásúak,hogy 'lenéztek',aztán pár év elteltével,mikor már kezdtem ebből kijönni,ők akkor csöppentek bele...:D lol.


és idősebb vagyok,mint te.:P

2015. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy szórakozás van abban, hogy leiszod magad hányásig..."

nem,abban tényleg nincs. max az elején,mikor még jól érzed magad. viszont az ilyen gáz berúgásokból is tanulhat az értelmesebbje. mikor másnap felébred,és rosszul van,majd szembesül azzal,hogy milyen gázul viselkedett este.:D


nekem is volt ilyen szép alakításom,másnap meg égett a fejem,de nem bánom.formálta a személyiségemet ez is.

2015. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!