Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok olyan történeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok olyan történeteket, ahol nagyon könnyű dolgotok volt azzal, hogy a lányt ágyba vigyétek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A helyzet lehet h egyeseknek undorító és gonosz dolog, de jól berúgtunk. Mondjuk ő jobban.
2015. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ElnökÚr ***** válasza:
Első randin történt hogy megittunk egy kevés vodka narancsot a parkba és besötétedett,aztán meg a bokor mögött kötöttünk ki. Volt orál,meg vaginális szex . Mindezt első élő találkozásunkkor...
2015. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatak részeg volt, felvettem a karjaimba becipeltem az ágyba, aztán jól betakartam.
2015. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok... egyszer megittam egy üveg bort, és történt ami történt. Azóta nem iszok ennyit!

Szóval mint ahogy mindenki irja, általában az a fránya alkohol a bűnös.

2015. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is lány vagyok...buliba voltam ahol nagyon sokat ittam és hát találkoztam egy fiúval (hozzá teszem részegen jól nézett ki) és kb 1 óra táncolás után elmentünk ki dugni. Szerintem nagyon könnyű dolga volt...
2015. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van tánccal kapcsolatos élményem. Rendszeresen járok partikba amik azért egész kulturáltak és akik odajárnak, jellemzően nem a könnyen kapható kategóriába tartoznak még akkor sem, ha imádni való, ahogy flörtölnek. Latin táncos partiról van szó, ott azért előfordulnak intimebb helyzetek. Pl. nem rég volt egy ilyen. Láttam az arcán, ahogy fokozódnak az érzése. Mindketten nagyban nyomattuk az erotikus mozdulatokat. Közel engedett magához és éreztem a fülemen, hogy szaporán liheg. A számat nézte folyton. Felkértem többször is táncolni és egyre jobban elvadult a helyzet. Beletúrt a hajamba, kaparta a hátam, stb. Ott a helyszínen megcsókoltam s utána hazakísértem. Persze nála maradtam és egész éjjel szeretkeztünk. Nagy volt az étvágyam, négyszer egymás után keféltünk mint a nyulak.

25F

2015. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Piásan én is könnyen kapható vagyok.
2015. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt hogy rendes voltam, eltettem magam ágyba piásan, de arra ébredtem meg hogy mellém bújt a fiú akivel egész este flörtöltünk (ottalvós házibuli) elég is volt hogy elkezdett simogatni, már történtek is a dolgok.
2015. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!