Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor beleszerettem egy nálam 7 évvel idősebb. sztárba? (lent! )

Figyelt kérdés
Folyamatosan az Ő filmjeit nézem. Szerepelt egy musicalben, folyton azt hallgatom, amit ott énekelt. Az ő képeit nézem, vele készült interjúkat nézek... meglátom elönt egy teljesen furcsa érzés... mi ez az egész? [ha valaki azt mondja, hogy hülye vagyok, az nem újdonság, úgyhogy akkor inkább ne mondjon semmit, tanács kell, nem lehordás.]
2010. febr. 9. 20:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez nem szerelem csak rajongás és sztem nem túl jó:/ szóval inkább próbálj más filmeket nézni..
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Hülye vagy... És inkább felejtsd el... Ez a legjobb tanács, ha belegondolsz te is belátod.
2010. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem. Nem szerethettél bele, mivel NEM ISMERED. És kész.Pont. Max. egy ideálba szerethettél bele, akit te elképzeltél a sztár alakjában (szép, magyaros mondat volt). Ne ámítsd magad.
2010. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom...és az ijesfajta szerelemre nem tudok nagyon mit mondani, csak annyit, hogy egy olyan emberbe akit szinte nem is tudod ki az hogy lehet szerelmes lenni?Másrészt meg gyakorlatilag nagyon kicsi az esélye, hogy valaha találkozol vele és lesz vmi.És hány éves vagy?12? Mert azok szoktam sztárokba belezúgni mindössze a helyességük miatt meg az értékük miatt...
2010. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Hard day's night című filmet, ott hardcore rajongás van:)
2010. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nekemis volt még pár évvel ezelött :D teljesen "beleszerelmesedtem" Johnny Depp.be . :D ..és suliból is elkéstem reggelente mert muszáj volt megnéznem jeleneteket a Karib-ból :D ... aztán jött a hannibálós fickó,meg egy énekes ... :) de már kinőttem az ilyenekből most a barátomba vagyok szerelmes :)
2010. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a David Hasselhoffot szeretem.
2010. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
majd elmúlik.
2010. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Próbálnék én mást nézni, csak... nem tudom... annyira azt akarom... mást nem is bírok végig nénzni mostanában.


16 éves vagyok... és nem azért "zúgtam bele" mert sztár... nem azt látom benne, hogy na akkor most hírneve van, és ilyen meg olyan gazdag... engem az nem érdekel, hogy ő sztár...


Majd megnézem!


És... én is szeretek egy srácot... azért is idegesít a legjobban, ami van. 2 éve szerelmes vagyok, erre jön egy ilyen rajongás, és már többet gondolok a sztárra, mint arra, akit tudom, hogy szeretek...


Na köszi mindenkinek...

2010. febr. 9. 21:13
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Én meg Amy Adamsbe szerettem bele, persze csak mértékkel, mert nem szeretném hogy Matthew Goode rossz szemmel nézzen rám.
2010. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!