Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora gondok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora gondok a férfi agyakban?

Figyelt kérdés

Többször is olvastam már itt azt, hogy sokba kerül barátnőt tartani. Egyszerűbb egy szexkapcsolat ahol csak szex van. Nincs semmi plusz, nem kell moziba vinni, nem kell vele foglalkozni stb. Hogy lehetnek ennyire nyámnyilák? Ha ennyire tárgyként kezelik a nőket akkor mégis mit várnak?

Most olvasom is Csernustól a Férfi című könyvet. Mondhatom nagyon jól leírja a dolgokat...


2015. febr. 10. 20:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Mert önző kis majmok, nem férfiak.
2015. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%
hát én férfi létemre azt mondom hogy "drága" a barátnő, de inkább az mint alkalmi valami
2015. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Most direkt az a célod, hogy magadra haragítsd a fél világot, vagy csak szándékosan csinálod? Mi a bajod, nem találsz magadnak jól ugató pincsit?
2015. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ajj, ne már...
2015. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ez nem nyámnyilaság, kedves okos kérdező. Ez sallangmentesség, ha mindkét fél élvezi a dolgot akkor miért ne????
2015. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%

Ez mind szép is jó ,de mi fasz"ér általánosítasz le ?

Bele értve engem is ?


Akkor a nők miért akarnak kitartott háziállatok lenni soha nem akar dolgozni egy nő sem a bolygón csak arra vár ,h 1,2 szopásért megkapjon ezt azt tehát ti miért vagytok kurv*ák?


Ez ugyan az k.b mint a te kérdésed

2015. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
#5 mondtam én azt, hogy ellenzem a szexkapcsolatot? Miből vetted ki ezt?
2015. febr. 10. 20:13
 8/29 anonim ***** válasza:
Én nem tartom drágának, csupán nem szeretem a kötöttségeket.
2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Csernus szakértő létére elég sűrűn koppan , felesleges a suta irományiért pénzt kidobni . A könyvtárban jutányosabban hozzá lehet jutni .
2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy a nőknek valamennyire fontos az anyagi biztonság, úgy a férfiaknak is az érzelmi.

Mivel a legtöbb férfi a sok csalódás után már úgy van vele, jobb egy kötetlen szexkapcsolat mert úgy nincs érzelmi elkötelezettség így jóval kevésbé sérül, ha éppen véget ér.

Meg az sem elhanyagolható tényező, hogy olcsóbb. Persze a lányoknak nyilván jobb lenne többször moziba menni ingyen, de hát ez van.

2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!