Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ekkora gondok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ekkora gondok a férfi agyakban?

Figyelt kérdés

Többször is olvastam már itt azt, hogy sokba kerül barátnőt tartani. Egyszerűbb egy szexkapcsolat ahol csak szex van. Nincs semmi plusz, nem kell moziba vinni, nem kell vele foglalkozni stb. Hogy lehetnek ennyire nyámnyilák? Ha ennyire tárgyként kezelik a nőket akkor mégis mit várnak?

Most olvasom is Csernustól a Férfi című könyvet. Mondhatom nagyon jól leírja a dolgokat...


2015. febr. 10. 20:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnál le van tudva a szükséglet és pl a vernyákolást,hisztit stb nem kell hallgatni.... Ez már magában pozitìvum.
2015. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez a rovat azért jött létre, hogy a szex, szerelem témában problémával küszködők gyógyírt találjanak a gondjaikra, tehát az emberek többségének gondja van. Elég sz"r stratégia innen reprezentatív mintát gyűjteni.
2015. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mi ez a FAIL? Általánosságban fikázod a férfiakat, és egy férfi által írt könyvre hivatkozol, mint biblia? Téged aztán könnyű manipulálni. :D
2015. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Aki azt írta priviben, hogy mi az, nem kaptam f**zt a számba? :D Csak mondom, hogy nincsenek ilyen gondjaim.

Nincs szó itt manipulálásról. Én magam is tapasztaltam már 1-2 dolgot, és környezetemből is látok rá példákat.

2015. febr. 10. 20:39
 25/29 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a hülyét, csak provokálja a népet!
2015. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
:DDD Én komolyan ki vagyok azon akadva, hogy folyton a szerencsétlen, hülye férfiak, azaz a mi seggünket nyalják a csajok. Százszor leírtam, hogy hagyjatok már bennünket békén a francba, nem kell velünk foglalkozni. Vannak sikeres férfiak dögivel, vetessétek magatokat körül velük, bennünket pedig hagyjatok fortyogni a mi kis hülye világunkban. Mi a szаrt nem tudtok ezen megérteni?
2015. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Csak provokálsz te agyatlan pics...! Én is olvastam a könyvet, de nem voltam olyan hülye hogy feljöjjek ide és kirakjam kérdésbe.

Van egy csomó lúzer farok, kit érdekel a nyomoruk?!

2015. febr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kérdező,aki meg felvállalná a dolgokat,és komolyat szeretne egy nőtől,azokat meg észre sem veszik a nők...Na akkor ez jobb? Én is hiába szeretnék komolyat,szóba sem állnak velem,mert nem születtem eléggé "helyesnek"...Ennyit erről...
2015. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
#28, nem az erre megfelelővel akadsz össze, ennyi.
2015. febr. 11. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!