Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezért nem kedvelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért nem kedvelnek a férfiak sem?

Figyelt kérdés

Először is elég feltűnő illatot viselek, mindig kifestem magam, eredeti szőke vagyok, kék szemekkel, a bőröm majdnem hófehér. Nagyon hiú vagyok, kimértem viselkedem másokkal.

Legbelül önbizalomhiányos vagyok, mert sokat bántottak az emberek.



2015. febr. 11. 19:43
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
uhh értem, pedig én főleg az ő társaságukat kedvelem.
2015. febr. 11. 19:50
 12/35 A kérdező kommentje:
"mindig kifestem magam" ez nem egyenlő a vakolattal.
2015. febr. 11. 19:51
 13/35 anonim ***** válasza:
És úgy kedvelnéd, ahogy mások látnak vagy amilyen vagy? Sajnos az ember mindig reménykedik, hogy a sarokban elsuttogott imádságok majd kijutnak onnan és mások is meghallják, csodával határos módon felismerve az emberben a börtönbe zárt angyalt. De nem így van: Mindenki a saját imáit suttogja, mindenki a másikra vár, és senki sem látja meg a másikat. Remélem érted, hogy mire gondolok.
2015. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
37%

"én kedvelném magam:)"


egyem meg XD...

2015. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

de nekem nincs bajom az emberekkel, és az a vicc, hogy mindig én vagyok a kezdeményező fél.

azért sminkelem magam, mert ez önbizalmat ad, és kicsit megvéd.

2015. febr. 11. 19:53
 16/35 A kérdező kommentje:
mondjuk idegenekkel szemben félős vagyok
2015. febr. 11. 19:53
 17/35 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem: kimérten viselkedsz, önbizalom hiányos vagy és félős, mégis te vagy a kezdeményezőfél?
2015. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
hát igen, a barátaimmal, a fiúknál. én indítom a beszélgetést.
2015. febr. 11. 19:56
 19/35 anonim ***** válasza:

''Ezért nem kedvelnek a férfiak'' tehát te kezdeményezel egy fiúnál aki bejön és ő lekoptat?

Mi az hogy ,,sem''?

2015. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet, csak fiú vagyok. Bár az érzelemhiányos dolog nem tudom mennyire igaz rám. Van kedved beszélgetni?
2015. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!