Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezért nem kedvelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ezért nem kedvelnek a férfiak sem?

Figyelt kérdés

Először is elég feltűnő illatot viselek, mindig kifestem magam, eredeti szőke vagyok, kék szemekkel, a bőröm majdnem hófehér. Nagyon hiú vagyok, kimértem viselkedem másokkal.

Legbelül önbizalomhiányos vagyok, mert sokat bántottak az emberek.



2015. febr. 11. 19:43
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszem el, hogy nem jössz be senkinek. Esetleg egy képet küldhetnél, hogy hogyan is nézel ki. Az sokat segítene a problémán. :)

A Chanel parfüm pedig jó illatú, nekem legalábbis tetszik egy lányon, egyáltalán nem fullasztó.

A kifestés már annyira nem bejövős, a természetességet a legtöbb férfi jobban szereti. A vakolat becsapós tud lenni. :)

2015. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 opened paradise ***** válasza:

Szerintem az neki is kínos lenne,ha kiderülne,hogy egy 20 éves lányról kér képet :D


Amúgy a hófehér bőr és kék szemek szerintem eléggé pozitívumnak számítanak.

2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Az ápoltság erény, a műviség hátrány!!!

Túl sokat tulajdonítasz a külsőségeknek, nem baj ha vannak igényeid, de akkor sokat is kell adnod.

Ha egy rideg Nő benyomását kelted senki nem fog még a közeledbe sem menni, mert a viselkedésed nem természetes, mesterkéltnek tűnik amit csinálsz és feltételezik Rólad, hogy színészkedsz.

Ha tényleg pasizni akarsz, akkor úgy legyél igényesen Nőies, hogy egy kivülálló számára is elérhetőnek tűnjél... nem egyszerű feladat!!

37F

2015. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Te vagy az, Valerija Lukjanova?


[link]

2015. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Na mondjuk ez tényleg nem néz ki jól.


[link]

2015. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!