Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Mi lenne ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mi lenne ebben a helyzetben a legjobb?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik, hogy valaki törődjön velem, eddig még nem volt senkim, nem is csókolóztam. Nem tudom, hogy ez mennyire zavaró egy férfinak aki már tapasztaltabb. Ahogy megy az idő ezt egyre kevesebben értékelik... Nem vagyok elhízott, se feltűnően ronda, csak zárkózott, mert nem tartoztam soha sem a nagymenő csajokhoz és ők meg gondoskodtak róla, hogy ne jelentsek rájuk veszélyt. Önbizalmam szinte nulla, bár próbálom magam meditációval helyrerakni. Jó lenne valaki akit megcsókolhatok, akihez odabújhatnék aki szeretne és akivel szeretkezhetek. Nem csak a szex kell, de egy kapcsolathoz még nem érzem késznek magam, de mégis nagyon szeretném. Nem tudom hol találhatnék olyat aki nem csak megdugna ugyanakkor komolyan sem szeretné lekötni magát. Úgy érzem mindegy mit csinálok ugyanannyi az esély, hogy megbánjam bármit is tennék. Ti mit tennétek?

18/l


2010. febr. 11. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Menj egyetemre, ott mások a játékszabályok, tiszta lappal kezdesz.
2010. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bejárós vagyok, ott sem nagyon tudok ismerkedni.
2010. febr. 11. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Beszélj erről a barátnőidnek és változtass magadon. Az ember tud tudatosan változni. Ha a fő problémád a dilemma, hogy mit is akarsz pontosan, akkor először azt tisztázd le magadban.


Egy boldog lányra mindig többen vágynak, ez tapasztalat (bár srác vagyok :)) Légy összhangban magaddal. Ha fáj valami, beszéld ki magadból (barátnők), írd ki magadból (napló) vagy tombolj egyet. Vagy idd le magad és lásd meg, hogy részegen mire vágysz. Akkor mindig tisztulnak a vágyak, őszintébb lennél magaddal szemben.


Ha kérdésed van, írj. :)

20/F

2010. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kis önbizalomsüti kéne neked:)Ha van 1-2 nem feltűnő barátnőd,akkor velük elmehetnél néha ide-oda,olyan helyekre ahol fiatalok járnak.Zenés-táncos helyek..vagy akár sportolhatnál valamit,minimum heti 3x-i rendszerességgel,és ott is ismerkedhetnél.Akár új barátokat is szerezhetnél,akik ismernek fiúkat és bemutatnának téged.De egyébként még ajánlanám az internetet is,már ha van türelmed.Nagyon sok idő,mire megszokja az ember a sok hülyét,meg perverz állatot-és mire ki tudja szűrni,h ki az aki normális..bár lehet majd leoffoltok emiatt..de én is onnan szedtem a barátom,és szeretjük egymást régóta..és nagyon jól megvagyunk!sőt..volt már más pasim is a netről:D 23L.
2010. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj! A fiúk jó részét nem érdekli h mit nem csináltál még. A lényeg hogy ne legyél prűd.


Ha egy nő magabiztosnak tűnik és csábítóan lép fel, akkor a pasi meg fog őrülni érte. Ne törődj semmilyen kicsinyes gátló gondolattal!

Ha egyedül lennék és találkoznánk, és én felismerném hogy te hajlandó lennél lefeküdni velem, akkor le sem tudnál vakarni magadról. ;) Nameg barátságos lennék és kedves is mint a nőkkel általában.

Persze fennállna a veszélye, hogy ebben a labilis állapotban belém zúgnál, és akkor le kellene hogy rázzalak, mert az már több lenne, mint amit te is akartál volna az elején. De ez más kérdés.


Egy simogatós dugós baráti kapcsolat jó lenne. Szerintem minden normális pasinak tetszene.


Kellesz a férfiaknak, efelől ne legyen kétséged!

Ja, és ne bánj meg semmit sem, ha élvezed! :)

2010. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én pont erre vágyok mint te:S nem beszélgetünk egy kicsit? ha van msn-d irj privit felveszlek.
2010. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22:52 véleményét osztom.
2010. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Írjatok még!
2010. febr. 12. 01:09
 9/14 anonim ***** válasza:
őő.. a nemcsak megdugna de komoly kapcsolatot se akar..ez ellentmondásos:) vagy csak kefélgettek és más nincsen... vagy jártok és tesem tekintesz félre, meg ősem. magyarul csak ti ketten vagytok egymásnak.. ez egyfajta zavart jelent. tisztázd le magadban,mit szeretnél, és ha megvan akkor kezdj el társat keresni. ilyen fiút nem fogsz találni....csak oylant aki vagy megakar hágni, vagy komoly kapcsira vágyik.. az első a te szivedet töri össze.. a másodiknak meg te töröd össze a szivét.. hogy melyik a jobb.. ezt isten se udja :) Gondolkozz el elezn:) a Pia... hát az nem megoldás ha beb*szol a sárga földig..emtudod oolykor h mit csinálsz..ha úgy szedsz fel valakit és nem tudsz róla semmit... ahoz csak gratulálni tudnék... Sook sok sikert! --Chocky--
2010. febr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
TERHES VAGY!!!!!!!
2010. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!