Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Mi lenne ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Mi lenne ebben a helyzetben a legjobb?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik, hogy valaki törődjön velem, eddig még nem volt senkim, nem is csókolóztam. Nem tudom, hogy ez mennyire zavaró egy férfinak aki már tapasztaltabb. Ahogy megy az idő ezt egyre kevesebben értékelik... Nem vagyok elhízott, se feltűnően ronda, csak zárkózott, mert nem tartoztam soha sem a nagymenő csajokhoz és ők meg gondoskodtak róla, hogy ne jelentsek rájuk veszélyt. Önbizalmam szinte nulla, bár próbálom magam meditációval helyrerakni. Jó lenne valaki akit megcsókolhatok, akihez odabújhatnék aki szeretne és akivel szeretkezhetek. Nem csak a szex kell, de egy kapcsolathoz még nem érzem késznek magam, de mégis nagyon szeretném. Nem tudom hol találhatnék olyat aki nem csak megdugna ugyanakkor komolyan sem szeretné lekötni magát. Úgy érzem mindegy mit csinálok ugyanannyi az esély, hogy megbánjam bármit is tennék. Ti mit tennétek?

18/l


2010. febr. 11. 22:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem szándékom leinni magam, eddig se tettem.

Terhes? Mi vagyok én, második szűz Mária? :D

2010. febr. 17. 21:03
 12/14 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 06:42


Pedig nem akar lehetetlent a csaj! Én is bennelennék egy ilyenben. :)

2010. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is sokan benne lennének, kár, hogy nem találni se komoly kapcsolatra se szexre férfit. Bár igazából a komolyat szeretném, de arra még nem vagyok érett lelkileg, addig amíg ilyen belső harcaim vannak. :S
2010. febr. 19. 20:40
 14/14 anonim ***** válasza:

27F


Egy szexkapcsiban én is benne lennék! :) Bár tapasztalataim szerint nagyon ritka hogy a csajok ilyent akarjanak. Mindegyiknek csak a komoly kell, aztán meg csodálkoznak, ha a pasi a szexért átveri őket.

2010. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!